Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet tartani egy nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet tartani egy nagy szünetet? Kivárni, hogy minden leülepedjen.

Figyelt kérdés

A párommal 6 éve élünk együtt. Megbeszeltuk, hogy nem igazán vagyunk boldogok.

Azt javasoltam lakjunk külön pár hónapot, hogy lássuk, mennyire hianyzunk egymásnak.

És azt is mondtuk, várunk fél évet, meglatjuk érzünk e vmit a másik iránt, vagy már teljesen kihunyt a láng.

Ezek a dolgok segithetnek? Vagy csak raboljuk egymás idejét?


2017. okt. 6. 14:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Kevés ennél ostobább ötletet hallottam. Teljesen felesleges, csak plusz fél évet szenvedtek.
2017. okt. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Ez a legnagyobb baromság a világon.

Én mondjuk pont, hogy több energiát kezdenék fektetni a kapcsolatba, több közös program, több kettesben töltött minőségi idő, több beszélgetés, több szex(?), stb.

Mondjuk ha szánt szándékkal elhidegültök még jobban, akkor könnyebb szakítani, ennyiből tényleg praktikusabb az általad vázolt ötlet.

2017. okt. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
szakitsatok vegleg
2017. okt. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Arra gondolj, hogy ha ott leszetek egy éjjel- nappal testkontaktust igénylő kisbabával, vagy épp egy állandóan ellenkező kisgyerekkel, akkor is elmenekül az egyikőtök fél évre? Vagy megoldjátok EGYÜTT, vagy nincs értelme. A szünet nem megoldás. Ugyanúgy megmaradnak a problémák. 6 év után persze, hogy nincs "láng". Ez teljesen természetes. Lángolásra nem is lehet komoly kapcsolatot építeni. Most eljött az ideje a tudatos döntésnek, hogy tényleg együtt képzelitek-e el a jövőt. Ha szeretitek egymást, akkor nem szünet kell, hanem egymásra figyelés. Most ki tudjátok alakítani az őszinte, mély szeretetet, amire lehet házasságot és csalàdalapítást alapozni. Ha nem szeretitek egymást, akkor szakítsatok.
2017. okt. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

"nagy szünet".. mi ez, iskola?

Párkapcsolatot nem szoktak pihentetni. Vagy működik vagy nem. Vagy közösen megoldjátok vagy vége.

2017. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igazából van már 2 gyermekünk. De attól sajnos ugyanúgy boldogtalanok vagyunk. A gyerekek válás esetén úgyis csak egyikunknel maradhatnak.
2017. okt. 6. 15:41
 7/15 anonim ***** válasza:
De miért, komolyan, SEMMI más lehetőség nincs, csak a szünet, meg a válás? NEM LEHET megpróbálni javítani? NEM LEHET egymással többet foglalkozni?
2017. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Szuper. Akkor ott hagyod fél évre a párodat, bajlódjon egyedül a gyerekekkel. Hogy képzelted ezt? A gyerekek felé se szagolsz fél évig, vagy őket azért időnként meglátogatod? De akkor az úgy milyen szünet? Szedjétek össze magatokat, és döntsétek el, mit akartok. Válásnál megegyezhettek váltott gyermekelhelyezésben. Ha nekem kitalálná a férjem, hogy ő fél évre lelép, és itthagy a két gyerekkel, hogy kitalálja szeret-e még, garantáltan nem kellene többet visszajönnie.
2017. okt. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

Amúgy a gyerekeknek mit mondotok akkor?

"Hát figyi, apu/anyu most lelécelt egy fél évre, mert nem tudja eldönteni mit akar, de lehet ám, hogy visszajön, és akkor tök happy lesz minden"?? Szerintem, ha egyszer otthagyja a szülő fél évre, még ha vissza is megy, nem lesz utána igazi a viszony...

2017. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő, a gyerekek velem maradnának!

De amúgy olyan kicsik, hogy nem fognák fel, max megereznék.

Köszi a válaszokat.

2017. okt. 6. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!