Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre jobban érhető ha manapsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban érhető ha manapság egy férfi nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

Azt érzem egyre inkább hogy sok nő csak azért akar egy pasit hogy kiélje anyai ösztöneit és szerezzen egy jó genetikával megáldott pasit és legyen tőle utód.

Csomó ilyet látok manapság hogy ha megvan a gyerek akkor utána csak a gyerek van. Facebookon is a nő szinte csak gyerekről és róla van kép, a párjáról alig van...

Nyilván csomó kivétel van...nem azt mondom..de sajnos egyre ritkább az olyan nő aki azért akar gyereket hogy a párjával együtt szeretetben egy családban éljenek.

Szerintem egyre érthető ha manapság egy férfi egyre inkább nem akar gyereket


2017. dec. 2. 18:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én nem így látom. Igen, vannak ilyen családok, de:

1) ez sok nő részéről nem tudatos, csak nem gondolja át végig a dolgokat rendesen gyerekvállalás előtt, és anyu meg apu nem képes kommunikálni, hogy ez a baj, az a baj (anyu: nem készültem fel a gyerekvállalásra, nem láttam bele, milyen kimerítő, legyél velem most egy picit elnézőbb... apu: jó, de te meg picit foglalkozz velem is és próbálj meg nekem vmennyire tetszeni, mosd meg a hajad stb... ez csodákra lenne képes)

2) sok helyen a nő azért menekül a gyerekbe, mert a pasas b.ik segíteni neki akármiben is a gyerek körül meg "szex az nincs, amíg nem fogysz vissza 40 kilóra szülés után, te disznó"

3) és van az a kis rész is, aki tényleg tudatosan használja spermadonornak az apát

2017. dec. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egyre inkább érthető, hogy manapság a "férfi" miért nem akar gyereket. Azért mert neki se volt apja.


Miből gondolod hogy a kettő kizárja egymást? Aki magára veszi hogy a gyerek lesz a legfontosabb, az még nem férfi. Ha pedig férfi, akkor onnantól a nő és a gyerek lesz a legfontosabb és nem önmaga. Egy nő attól szül akit szeret, tehát ha gyermeket is szeretne tőled, még jobban szeret! Akkor vagy érett erre, ha nem így fogod fel ahogy leírtad. Persze hogy a cuki gyerekét mutogatja, aki tiszta apja! :)

2018. aug. 1. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A kérdés régebbi, de örökké aktuális.


Igen, ha megvan a gyerek, utána "csak" a gyerek van. Vannak akik így érzik, és mivel nem kötelező a gyerekvállalás,bárki dönthet úgy is,hogy nem a gyerekkérdést helyezi a középpontba hanem minden egyebet.

Nő vagyok, már nagyobb a gyerekem, de egyértelmű volt,hogy a párommal együtt mindig is szerettünk volna gyereket.

A napjaink nagyrésze innentől kezdve a gyerekről, a munkáról, az otthoni teendőkről, kötelezettségekről szólt. De emellett megjelent az,hogy semmi más nem ad akkora örömet,erőt mint egy gyerek.

Nem érzem önzőségnek a részéről,hogy elvette/elveszi az időmet, és nem hiányolom azt,hogy azt az időt mással is tölthettem volna.A fizetésünk, megtakarításunk jóval kevesebb,de nem hinném,hogy boldogabb lennék egy világ körüli úttól.


Aki átélte már az óvodába indulást, a ballagásokat, és mint én, két diploma átvételét, annak nem kell mondanom mit érez egy szülő.


De elfogadom azt is, aki úgy dönt,hogy nem szeretne gyereket, viszont akkor találja meg az életben azt az örömöt, célt, ami vezérli, mert egyébként hamar nullára fut érzelmileg.

2018. aug. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!