Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a barátom félre fog lépni?

Figyelt kérdés
A barátomnak van egy új csaj barátja. egésznap beszélgetnek fb-on, ha van rá idejük mindennap találkoznak. Munkatársak ráadásul és egy épületben laknak. A barátom azt állítja, hogy csak kedveli és nem akar tőle semmit és hogy engem szeret, állítólag a csajnak is komoly kapcsolata van. Sokat veszekedtünk már a csaj miatt, mert volt olyan, hogy kétértelmű dolgokat írtak egymásnak, és ez féltékennyé tett. Volt, hogy átment a csajhoz meg a csaj is hozzá és nem mondta el nekem, egy közös ismerősünktől tudtam meg. Ezt azzal magyarázta, hogy nem akart veszekedést. Ezután megbeszéltük, hogy nem fog vele annyiszor találkozni és beszélgetni, de semmi se változott, inkább egyre szorosabb a kapcsolatuk. Szerintetek aggódnom kéne? (A barátom soha nem csalt meg senkit és tudom, hogy velem se tenné meg)
2017. dec. 2. 20:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%

" egésznap beszélgetnek fb-on, ha van rá idejük mindennap találkoznak. Munkatársak ráadásul és egy épületben laknak."

Kidobnám úgy ahogy van. Eszembe nem lenne más férfiakkal egész nap trécselgetni és talizni minden áldott nap legyen szó baráti jellegű kapcsolatról is. Ez túlzás.

Valószínűleg vonzódnak egymáshoz.

22L

2017. dec. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
6%
Nem kell feltétlenül aggódnod, ne hallgass a vészmadarakra. Nekem feleségem van, 13 éve vele vagyok, imádom, sose csaltam meg, mégis voltak mindig is lány barátaim. Most is van egy csaj, akivel a fitneszteremben ismerkedtem meg, kb másfél éve beszélgetünk, néha be is ülünk valahova enni, de nincs köztünk semmi, csak jókat dumálunk. Szóval van ilyen is. Viszont ha elkezdesz alaptalanul féltékenykedni, hisztizni, azzal lehet, hogy tönkrevágod a kapcsolatodat. Amíg nincs egyértelmű jele annak, hogy van köztük valami, ne parázz.
2017. dec. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél.

Komolyan, megszakad a szívem amikor ilyeneket olvasok.

Én azt javaslom,hogy a saját érdekedben lépj ki ebből.

Az utóbbi időben így is elég fájdalmat okozhatott neked ez, hagyd el méltósággal a dolgot, ne hagyd magad tovább .

Keress olyat aki megbecsül és őszintén szeret.

Nem azzal van a bajom, hogyha ellenkező nemű barátai vannak! Az én páromnak is van lány barátja! De megvannak a határok, nem lógnak minden nap együtt, nem írogatnak kétértelmű dolgokat egymásnak. Nem hazudik a szemembe, nem találkozik, nem megy a lakására a hátam mögött!

Ezek olyan dolgok, amikkel eléggé megalázott téged, ne hagyd magad kérlek.

Itt nem te vagy a hibás, a pasid egy tuskó. Hagyd ott és próbálj túl lenni ezen.

Aki szeret, akinek fontos vagy az nem hoz téged ilyen helyzetbe!

A másik bunkóság az, hogy miután megkérted rá, hogy ezt így ne , ugyanúgy folytatta tovább, nem is érdekli, hogy neked ez fáj!

Aki szeret az nem csinálja ezt.

Szóval szerintem hagyd el méltósággal ezt a kapcsolatot, add rá a kabátot és menjen amerre akar.

Később meg fogja bánni majd, hogy ezt tette veled..

De addigra már rég túl leszel rajta..


Hogy a kérdésre is válaszoljak. Igen, ha még nem is csalt meg fizikailag, nekem ez már az érzelmi megcsalás kategória. És valószínű, hogy később megtenné, ha rajta múlna.

Próbáld elengedni, vannak normális pasik, akik tisztelik a barátnőjüket.

2017. dec. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
# 12/13 Több évtized tapasztalata, te vagy az a bizonyos fehér holló.
2017. dec. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
12-es, mi lenne, ha nem saját magadról beszélnél, hanem gyakorolnád az értő olvasást? Minden áldott nap beszélgetnek, sülve-főve együtt vannak, és a barátja titkolózik, hazudik. Ez mégis mennyiben hasonlít a te barátságodra? Meg kéne próbálni nem azonnal a saját világnézetünk és érdekeink szerint válaszolni, hanem a kérdezőnek segítséget nyújtani. Plusz én elvi hibának is tartom a kivételre való hivatkozást, amikor száz esetből 95-ször nem az történik, mint nálatok.
2017. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nemhiszem hogy fordított felállásban is olyan semmiségnek fogná fel a párod ezt szóval igen, el kell beszélgetnetek ki mit akar.
2017. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha 100-ból 5 kivétel van, miért ne lehetne jóhiszeműen gondolkodni? Hisz írta is, hogy sose csalt meg senkit a srác és őt se csalná meg. Mitől jobb kívülről beleokoskodni és mószerolni egy olyan embert, akit nem is ismerünk? Miért tudnánk ezt mi jobban, mint maga a barátnője? Én is mentem már fel lány barátom (inkább haverom) lakására, semmi nem történt. Csak azért otthagyni egy pasit, mert más lányokkal is beszélget, netalántán még jól is meri magát érezni? Jézusom. Ez paranoia. És igen, saját életemből veszek példát, mert van egy elég hosszú és tökéletesen működő párkapcsolatom, amihez nagyban hozzájárult az, hogy a feleségem nem telepszik rám, hagy nekem privát szférát és nem hisztériázik azon, ha lány barátaim is vannak. Kiidegelne, ha megmondaná mikor kivel lehetek jóban és elvárná, hogy az ő alaptalan féltékenykedése kedvéért szakítsak meg minden kapcsolatot olyan emberekkel, akiket én amúgy szeretek.
2017. dec. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Akkor fussunk neki még egyszer. Nálatok van ilyen? "kétértelmű dolgokat írtak egymásnak

átment a csajhoz meg a csaj is hozzá és nem mondta el nekem

megbeszéltük... de semmi se változott"


"Ha 100-ból 5 kivétel van, miért ne lehetne jóhiszeműen gondolkodni?" Azért mert ostobaság. Tudsz számolni? Számolni nem rosszindulatú dolog, hanem logikus. Ha bármi más témakörről lenne szó, mondjuk szerencsejátékfüggőnek albérletet kiadni, élelmiszerbiztonságról, akkor te is a nagy számok törvénye alapján ítélnél, de mivel érintett vagy ezért hirtelen nem számít a logika.


"És igen, saját életemből veszek példát" Megint csak te, te, te. Senkit nem érdekel a te tökéletesen működő kapcsolatod, a kérdezőnek kéne segíteni, de te a saját értékrended védelmével vagy elfoglalva. Végtelenül önző vagy. Persze mint minden önző ember, te is a logika fölé, valamiféle erkölcsi talapzatra helyezed magad, a jóság álarca mögül véded a védhetetlent, csak azért, hogy téged se lehessen kritizálni. Mert ez erről szól: ha mások szerint a kérdező barátja nem cselekszik helyesen, akkor téged is megszólhatnak, talán meg is tették már, te meg ezt nem akarod. Ennek a védekezésnek alárendeled azt, hogy a kérdező barátja nem teljesen úgy viselkedik mint te, az elemi logikát sutba dobva azonnal védelmedbe veszed. Mi lenne, ha nem csak a saját életedről beszélnél, hanem magáról az életről?

2017. dec. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!