Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Különleges 1 éves évforduló?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különleges 1 éves évforduló? DE Hogyan?

Figyelt kérdés

Egy táborban leszünk 1 évesek a párommal (18-ak vagyunk)Sátorozás lesz együtt alszunk persze, de kéne valami tuti meglepetés...


Szerintetek mit szólna ha orálra ébredne?


Más ötlet ami ilyen helyen összehozható?


2010. jún. 1. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:

mi egyszer akartunk vmit :)) táborban a szomszéd sátorban meg felkeltek és kicsit ciki volt...

nem tudom mi lehetne nekem még sosem volt egy éves kapcsim de...ezt nem ajánlom

2010. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom eléggé fantáziátlan, főként, hogy gondolom már meglepted 1 év alatt ezzel, de ha mégsem akkor se túl kreatív...A másik meg, hogy sz*pás közben vagy után szeretnéd mondani, hogy..Boldog Évfordulót Kicsim!!! ?? Szóval ezt gondold át szerintem mégegyszer. :D
2010. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem készíted fel hogy te leszel aki kielégíti reggel akkor lehet hogy rosszul reagál majd...sátor, meg minden ha van közelben erdő lehet azt hiszi hogy egy kóbor mókus vagy mosómedve cidázza és lehet h leüt a zseblámpával...kint a szabadban szerintem veszélyes is lehet az ilyen meglepetés :D

meg nem is valami romantikus :D

sztem gondold még át ezt jobban.

2010. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó persze nem ennyiből állna ha ez lenne, csak egy ötlet volt, nem ragaszkodom ehhez.
2010. jún. 1. 20:54
 5/6 A kérdező kommentje:
Valami romantikus? pld.?
2010. jún. 1. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:

20:52 de hülye vagy ...:D:D:D:D:D

hát nem tudom még ha nem egy kib...erdő közepén lennétek, annyi lehetőség lenne...romantikus vacsi együtt, utána meglephetnéd vmi szexi fehérneműben pezsgő eper ilyesmi...de a mókusok között meg sátorban gondolom 30 másik emberrel körülöttetek...lehet jobb lesz elhalasztjátok az "ünneplést"..

2010. jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!