Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30-as férfiak! Nektek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as férfiak! Nektek mi a fontos tulajdonság egy nőben?

Figyelt kérdés
Vagyis összeségében milyen nőre mondjátok azt hogy vonzó? Mik azok a tulajdonságok ami titeket vonz? Ami lelkileg megfog. Pl. Ha egy nő mosolygós, törődő, érzelmes, gondoskodó, szenvedélyes, de mégis kicsit zárkózott, kislányos az bejön nektek? 40 felé közelítő férfiak válasza erdekelne leginkább.
2017. dec. 3. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Két órája sincs, hogy volt egy nagyon hasonló kérdés. Miért nem olvasod el az eddigi tucatnyi párhuzamot?
2017. dec. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A legrosszabb ***** válasza:
0%
Nem keresek nőkben semmilyen tulajdonságot. Pozitívból nem sok van bennük, a negatívokra meg nem vagyok kíváncsi.
2017. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Kedves, szelíd, törődő, figyelmes, gyengéd. Talán ez az utolsó foglalja össze a legjobban, nekem ettől nőies.
2017. dec. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

# 2


Ha ez nálad valós tapasztalat, akkor szerintem olvasgass a vonzás törvényéről. xD

2017. dec. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

Most már az, hogy bebírja fogni a pofáját.

Hihetetlen bammeg, hogy mennyit bírnak ugatni.

2017. dec. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Jó a humora (méltatlanul mellőzött tulajdonság)

Intelligens

Kedves

Hűséges (engem akar, nem csak velem van, amíg jobbat nem talàl).

Nem kell, hogy topmodell legyen, de ne legyen elhanyagolt. Ha ez megvan valószínűleg külsőre tetszeni fog (ha én tudok tenni azért, hogy a korosztályommal ellentétben ne legyen sörhasam, akkor örülnék, ha ő is valamelyest sportos lenne).


38f

2017. dec. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Önismeret, stabilitás és intelligencia. Ha ezek megvannak, mindent meg lehet oldani, minden működik.


A szenvedélyességgel nem nagyon tudok mit kezdeni, a kislányosságot huszonévesen még bírtam, most már idegesít, ha el van túlozva, kis mértékben kedvelem.

2017. dec. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mert pár év után már tojtok a fejünkre megvan a vad már nem kell vele foglalkozni, keressen csak pénzt, meg legyen a gyerekekkel... 40/F
2017. dec. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!