Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 80-90-es években tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 80-90-es években tényleg sokkal könnyebb volt barátnőt találni, lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ezt hallottam valakitől, de nem tudom, hogy igaz-e. De tegyük fel ha igaz, mi változhatott annyit?

2017. dec. 3. 22:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
20%
Igen, minden jobb volt, amíg az internet el nem rontotta a világot. Ma minden lúzer ráír minden nőre, a nők pedig ennek hatására beképzelt pi**ák lesznek. A világ teljesen elromlott.
2017. dec. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem igen, jóval könnyebb.

Az változott, hogy akkoriban egy lány jó, ha imsert 50-60 saját korabeli fiút akik közül max. 5-10 csaphatta neki a szelet, ha épp nem volt senkijük. Ezen fiúk is többnyire ott voltak ahol élt.

Ma már a virtuális hálónak hála nagyon kiteljesedett az egész. Attól függően, hogy mennyire aktív egy lány ilyen téren, mennyire vonzó és mennyi társkeresőn van fent, az ország minden részéből férfiak akár ezrei nyomulhatnak rájuk. Jóval több pozitív visszajelzést kapnak mindenhonnan és így van bőven miből válogatni. Régen is tudtak, de míg akkor egy normál svédasztal voltunk, ma már egy fél focipálya méretű asztalról válogathatnak.


Arról nem is beszélve, hogy az emberek kénytelenek voltak direkt kontaktusban kommunikálni egymással. Sokkal könnyebb ma egy lánynak egyetlen gombnyomással tiltania azokat akikkel nem szeretne semmit, hiszen úgy igazából nem is ismeri mint akkor, személyesen elküldeni pláne, ha amúgy a személyisége szimpatikus volt számára.

Ma már az online világban a személyiség, stílus ritkán kerül napvilágra mert el sem jutnak addig, hogy beszélgessenek vagy találkozzanak.

2017. dec. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A legrosszabb ***** válasza:
47%

Elsősorban nem érte annyi inger az embereket. Belebotlottál a Balaton-parton egy értelmes bulába, akinek te is rokonszenves voltál, összejöttetek, családot alapítottatok, s együtt öregedtetek meg. Manapság belebotlasz a Balaton-parton egy értelmesnek tűnő bulába, aki elkezdi húzni az agyadat, közben ír másik 8 jóképű faszinak Snapchaten, 5 jóképűnek Tinderen, 7-nek meg FB-on, s közben megérkezik hozzá 4 igen jól fejlett bika, s végül elmennek egy jót "bulizni", ahol ki nem gondolná, bepróbálkozik nála az egész Pumped Gabo-hadsereg, te meg abban bízol, hogy 2017-ben könnyű barátnőt találni.


Másodsorban sokkal lojálisabbak voltak az emberek a partnereikhez ismét köszönhetően annak, hogy kevesebb oldalról érte őket inger, 2017-ben már nem csak a két barátnő és a szomszéd lány ad egy nőnek tanácsot, hanem a Cosmopolitan, a Vogue, a Glamour, a Szex és New York, a 20 Fingers: Short Dick Man c. dalához hasonló "műremekek", tulajdonképpen az egész internet, meg néhány idióta, elmebeteg, rogyadék feminista.

2017. dec. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
70%

Akkoriban a pasiknak még nem volt ciki' udvarolni...tudtak várni is a szexre ha kellett.

A távolság sem volt probléma,nem volt ez az anyagiasság,hogy "megéri-e a nő lesz-e belőle valami"


A csajok tudtak főzni,sütni -kedvesek voltak még a "bénább-ügyetlenebb" srácokhoz is.

Sok volt a haverkodás,voltak bulik:Discó -minden hétvégén.


Nagy baráti társaságok jöttek össze,voltak sulikban nyitott táncos rendezvények,sport amire minden honnan lehetett bejárni.


Nem volt ennyi jácmázó-számító ember.

2017. dec. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
48%

#4

Akkoriban sem vártak többet a szexre, ugyanúgy bsztak orrba-szájba az emberek.

2017. dec. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%

Bár 87-ben születtem, de megmondom, szerintem mi volt, mert szerintem MINDENT ez baasz el.


Az elérhetőség.

Mindenki ott van állandóan virtuálisan a másik seggében. Ha a másik öt percig nem válaszol, biztos Twin Peaks-ben van, és csak 25 év múlva látjuk újra.


Nem lesz a kapcsolat különleges. Mert mindig ott van a másik a zsebedben. Nem kell találkozót szervezni, meg a vezetékes mellett várni, hogy keressenek. Csak írsz egy "lol"-t meg egy kacsintó fejet és kész.


Meg értelme sincs az egésznek, mert mire találkozol vele, mindent tudsz róla, mert lenyomoztad fb-n, instán, twitter-en, mindenhol. Régen te elmondhattál magadról mindent, ma már beszélni se kell. Még csak barátok között is, ha történt valami, vagy telefonáltál - de vezetékesen, pláne ha nem hordozható volt, nem szívesen beszéltél, meg pénzbe került -, várnod kellett másnapig, hogy személyesen beszélj.


Nekem ez hiányzik. És én egy szocfóbiás ember voltam mindig is. De ez... ez már túlzás. Meg azonnal bszni, gombnyomásra...

30/N

2017. dec. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Diavolino44 ***** válasza:
29%

Baratnot talalni, szerintem, egyszerubb volt akkor, kalandozni, szerintem nehezebb. Ma mar ha Egy lanynak van par egy ejszakas kalandja, vagy osszejon nyaralas alatt valakivel, nem nagy cucc, 30 evvel ezelott meg kevesbbe volt haverok buli fanta erzes.

S amit Jaguar irt az is a helyen van.

2017. dec. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
58%
Imádom mikor a GYK 20 éves, szűz lúzerei előadják, hogy milyen volt 75-ben csajozni :D
2017. dec. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
47%
Öregapám, keresztapám is megmondta anno, hogy sokkal könnyebb volt ismerkedni, mert nem voltak úgy tele előítéletekkel az emberek, nem volt internet, amibe menekültek volna, mindenkinek volt állása, nyugisabbak voltak a munka ellenére a hétköznapok, hétvégén élőzene szólt és nem klikkesedtek a baráti társaságok úgy, hanem mindenki mindenkivel beszélgetett, haverkodott. A lányoknak volt tartásuk a nyitottságuk ellenére, többen mentek komoly kapcsolatra, mint csak szexre, mert azokat eléggé kinézték a kortársaik, ha megtudták. Ráadásul nem érte a nőre eső udvarlók számát az, ami manapság van.
2017. dec. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
40%
Meg akkor fordítva volt: valakit megismertem mondjuk osztálykiránduláson, jófej volt, elvoltunk, felvettem MSN-re. Tehát tudtam, ki ő, milyen a valóságban. Most meg előbb találkoznak betűk, mint emberek. Valóságban meg kiderül, hogy valami haverjától lopja a dumáját, igazából tök rideg.
2017. dec. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!