Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az exére költött, rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exére költött, rám miért nem?

Figyelt kérdés

Nem zavar komolyan a dolog, mert nem várom el, hogy szórja rám a pénzt, van keresetem. Csak egy icipicit piszkál a dolog valahol.

3 évig voltak együtt, a csaj 1 hónap után odaköltözött (vagyis a szüleihez), nem dolgozott, mert még suliba járt (17 volt ekkor). Amikor befejezte, dolgozgatott ilyen 4 órákban, de csak magára keresett, be nem adott.

A párom anyukája mosott, főzött, takarított rá, ill ők meg a párom tartották el.

Hetente kellett moziba, étterembe vinni, másként hisztis volt, évente új telefon, számítógép, nyaralás, síelés, külföld...

Kitalálta, hogy külföldi egyetemre akar menni, 1,5 millió volt a tandíj egy szemeszterre, a párom még azt is kifizette, hitelt vett fel :(

(Jó, ezt a pénzt a lány anyukája visszaadta a páromnak, mikor szakítottak)

A csaj nem tudta megcsinálni az egyetemet, 1 szemesztert végzett el, utána megbukott, és inkább kiment külföldre egy gazdag sráchoz, beadta, hogy terhes, hozzáment, kiderült, nem terhes, de azóta is együtt vannak, már házasok. Már 25 éves, még sosem dolgozott.

Semmi közöm az életéhez, ügyes lány, hogy így megoldotta, ha boldogok mindketten (márpedig úgy látszik), akkor minden rendben.

A párom viszont rám nem költene csak úgy 100Ft-t se. Mert hogy rólam tudja, én szeretek dolgozni, szeretem megkeresni a magamét, így úgy korrekt, ha külön kassza, és ha megyünk valahová, ott felesbe fizetünk.

4 éve vagyunk együtt.


Miért szigorúbb velem, ha elvileg értékeli, hogy nem követelőzök és nem akarom magam eltartatni?


24N


2017. dec. 4. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
tanult a hibájából, ennyi.
2017. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Tanult a hibájából, de már átesett a ló túloldalára. Kicsit paraszt.

4 év után pedig vicc...én nem lennék vele együtt.

2017. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Mivel az előző kapcsolatában így megjárta, átlendült a ló túloldalára
2017. dec. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem átesett a ló másik oldalára. Az előzőre egy vagyont költött, rád meg semmit az exéből tanulva. Fél, hogy olyan leszel mint az ex és nem akar elkapatni.


Mondjuk ezt jó lenne megbeszélni vele(ha eddig nem történt meg), mert az se normális, hogy egy tábla csokit is sajnál tőled.

2017. dec. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A legrosszabb ***** válasza:
13%
Megtanulta a leckét. Nem mondom, hogy fukarkodnék egy harmadik párkapcsolatban, de kétszer is meggondolnám, mire hajítom ki a pénzemet az ablakon, főleg mert nem vagyok sem Márkcukkerberg', sem Ilonmászk', sem Bilgéc'. A te szemszögedből nézve meg minek képzeled a párodat? Valami instant szeretetszolgálatnak, aki ha elfingod magad, rögtön ugrik egy 30 ezer forintos vacsorára valami elit étterembe? Vagy hogy gondolod ezt? Saját keresettel rendelkezel, arra költöd, amire akarod, és közben azon durrogsz, hogy a hapsid nem hív meg egy kólára. Ilyen attitűddel hallod én sem hívnálak. Ha el akarsz menni étterembe, akkor elmész, és esetleg meghívod a párod, oldva benne az elfogultságot, hogy megbízhat benned. De nem, te ugyan ilyet nem teszel, mert nő vagy, és mert kizárólag a férfi kötelessége építeni egy párkapcsolatot, a nőnek sosem.
2017. dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
49%-os: remélem te se fogadod el, ha a párod főz neked, mert te is sajnálsz egy 100 forintos kedveskedést tőle. Hányok az ilyen fillérbszó férfiaktól.
2017. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5,

4 éve vagyunk együtt. Hogy nem lehúzni akarom, az már eddig is leeshetett neki, és szó sem volt elit étteremről meg 30 ezres vacsoráról.

Tehát én akkor sose kapjak semmit, sose hívjanak meg semmire, mert nagykislány vagyok, és dolgozom?

Aki meg lusta dolgozni, és kitartatja magát, annak meg jár, mert "szegénykém, hát nem dolgozik"?

2017. dec. 4. 19:07
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a sokadik ilyen kérdés mostanában.A lényeg még mindig az,hogy aki egyszer megégette magát,az fél a tűztől.Nyilván a pasid kicsit túlzásba esett,fel kéne nyitnod a szemét pár őszinte mondattal.
2017. dec. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A legrosszabb ***** válasza:
10%
#6: Ki beszélt itt fillérbаszásról? Olyan dolgokról beszélek, aminek nem látom értelmét, és racionálisan gondolkodva felvilágosítom a párom, hogy figyu, cshájé', per pillanat nem kéne kiugrani Münchenbe karácsonyi városnézésre, mert a DAS, a Fundamenta, a kocsirészlet, a kötelező, a műszaki, a biztosításod, az egyetemed, a Diákhiteled és édesanyád ajándéka egy mosolygós NYAN CAT cica képében elvitte a benzinpénzt, b+! Vagy komolyan, hol éltek ti? Svájcban? Hollandiában? Dániában? Svédországban?
2017. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is rájött, mekkora idióta volt, most meg átesett a ló túloldalára. Szerintem ezt meg lehetne vele beszélni. Elmondod neki, hogy neked nem kell minden héten kétszer étterem, mozi, külföldi út stb., de azért örülnél, ha egy italt nem sajnálna tőled, ha elmentek valahova. Úgy is visszakapja, gondolom...

Legalábbis nálunk így megy. A párom meg szokott hívni erre-arra, cserébe következő alkalommal meg én hívom meg.

2017. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!