Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az exére költött, rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exére költött, rám miért nem?

Figyelt kérdés

Nem zavar komolyan a dolog, mert nem várom el, hogy szórja rám a pénzt, van keresetem. Csak egy icipicit piszkál a dolog valahol.

3 évig voltak együtt, a csaj 1 hónap után odaköltözött (vagyis a szüleihez), nem dolgozott, mert még suliba járt (17 volt ekkor). Amikor befejezte, dolgozgatott ilyen 4 órákban, de csak magára keresett, be nem adott.

A párom anyukája mosott, főzött, takarított rá, ill ők meg a párom tartották el.

Hetente kellett moziba, étterembe vinni, másként hisztis volt, évente új telefon, számítógép, nyaralás, síelés, külföld...

Kitalálta, hogy külföldi egyetemre akar menni, 1,5 millió volt a tandíj egy szemeszterre, a párom még azt is kifizette, hitelt vett fel :(

(Jó, ezt a pénzt a lány anyukája visszaadta a páromnak, mikor szakítottak)

A csaj nem tudta megcsinálni az egyetemet, 1 szemesztert végzett el, utána megbukott, és inkább kiment külföldre egy gazdag sráchoz, beadta, hogy terhes, hozzáment, kiderült, nem terhes, de azóta is együtt vannak, már házasok. Már 25 éves, még sosem dolgozott.

Semmi közöm az életéhez, ügyes lány, hogy így megoldotta, ha boldogok mindketten (márpedig úgy látszik), akkor minden rendben.

A párom viszont rám nem költene csak úgy 100Ft-t se. Mert hogy rólam tudja, én szeretek dolgozni, szeretem megkeresni a magamét, így úgy korrekt, ha külön kassza, és ha megyünk valahová, ott felesbe fizetünk.

4 éve vagyunk együtt.


Miért szigorúbb velem, ha elvileg értékeli, hogy nem követelőzök és nem akarom magam eltartatni?


24N


2017. dec. 4. 18:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%

Juj, imádom, amikor az átlagos keresetű pasik félnek attól, hogy lehúzzák őket. Mivel, egy kávéval? Egy aranyásó a gazdagokra megy rá.


"Hetente kellett moziba, étterembe vinni, másként hisztis volt, évente új telefon, számítógép, nyaralás, síelés, külföld... "

Mondjuk a kérdező meg leírta a választ saját magának, a csaj kihisztizte ezeket a dolgokat.

Gondolom, rajtad az látszott, hogy semmit sem vársz el (annyit, mint a másik lány, nem is kell, de egy-egy apróbb kedvességet azért igen is "meg kell követelni", el kell várni)


22/N

2017. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

9, Te még mindig nem érted, bár szerintem csak nem akarod.

Meg szoktam hívni néha, de mivel ő nem szokott, inkább ragaszkodok én is a felesben fizetéshez.

Csak olyankor fizetem kettőnkét, ha én vagyok, akinek nagyon mehetnékje van, vagy ha én ennék szívesen egy adott dolgot (sushit, kínait, akármit).

2017. dec. 4. 19:22
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Meg hanyszor teszed fel ezt a kerdest? Ertjuk, szar a kapcsolatod, de valtoztatni nem akarsz. Mi is nagyon sajnalunk teged.
2017. dec. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Randizás alatt sem hívott meg? már,mint ismerkedős korszakban.

Egyébként négy év után szerintem szóvá merhetnéd tenni, hogy néha egy 500 Ft-os kávé vagy forró csoki jól esne tőle. Vagy, ha legközelebb te fizetsz kettőtök helyett, mondd neki, hogy egy kacsintás közben legközelebb, hogy viszonozhatná, hát,ha leesik neki...

Egyik válaszolónak:

A kérdező nem azt kérdezte, hogy őt miért nem viszi el a párja Münchenbe.. miért nem kap Praga (vagy,hogy a fenébe írják..)táskát/ cipőt. .. Azt, hogy miért nem kap pl. egy tábla csokit..

Szerintem az alap, hogy az ember kedveskedik a párjának.. Meglepi néha a kedvenc ételéve, nasijával.. meghívja moziba vagy étterembe. Nem mindennap vagy héten, de havonta egyszer férjen már bele az ilyesmi. (oda- vissza alapon).

2017. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Bezzeg azt páran meg nehezményezik (teljesen jogosan), hogy ha valakit megcsalnak, akkor nem bízik a következő párjában. De amikor a pénz téma, akkor rögtön érthető pár embernek.


Kérdező, ülj le vele beszélni, mondd ezt el neki így ahogy ide leírtad. Ha nem érti meg, akkor nem tudom...

2017. dec. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!