Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az mire utal, Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mire utal, Ha a barátom kb majdnem minden héten/második rákeres az exere facebookon?

Figyelt kérdés
Ott ülök a gépnél mellette és látom,hogy rákeresett.Vagy ha bejelentkeze marad és én szeretnék valamit keresni néha akkor is láttam az előzményekben.Mi már elég régóta vagyunk együtt,de ez a lány volt neki az első még gimi elején.Azota már csúnyán összevesztek,barát törölte is,de minek kell ilyen rendszeresen nézegetni az adatlapját? Én is nyilván rákeresek emberekre..de nem ilyen gyakran.

2017. máj. 29. 08:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat annyit javìtanék,hogy második héten,és hogy barátom törölte.Csak így utólag vettem észre.
2017. máj. 29. 08:59
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Titkon reménykedik, hogy majd egyszer megkupakolja.

Én nekem ez szakítóok, én elég szigorúan veszem az ilyet. Lehet, nem rám kéne hallgatnod.

2017. máj. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Amióta szakítottak,utána már "játszottak" barátság extrákkalt.Azt barátom akkor nem akarta folytatni és meg is alázta a csajt,mert a csaj meg nagyon régen amikor együtt voltak eléggé megbántotta.Szóval nem tudom.
2017. máj. 29. 09:07
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Lehet egyszerűen érdekli mi van vele.

Van párom,néha viszont megnézem az exeim oldalát,mert érdekel mi vam velük.

Ettòl nem kezdeném újra egyikkel se.

Már persze aki megoszt bármit is az adatlapján.Van aki semmit nem rak ki.

2017. máj. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Volt barátomra én is rászoktam keresni, nem azért mert még akarok tőle valamit, csak érdekel, hogy mit szerencsétlenkedik össze az életében.
2017. máj. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Lehet érdekli, mi van vele, lehet, hogy hiányzik neki valami, amit tőled nem kap meg. Igazából meg kéne beszélned vele, indulatok nélkül.

Én néha rákeresek exeimre, de csak mert sokukkal baráti kapcsolatot ápolunk, de nincs mindig idő hosszan beszélgetni, így üzenetváltások közben néha próbálok tájékozódni. Bár ez nem heti szintű, inkább havonta pár havonta fordul elő.

2017. máj. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát őszintén én is már néha rákeresek a csajra,hogy miket oszt meg.De nem is annyira aktív,hogy minden héten kitegyen magáról egy képet.
2017. máj. 29. 09:49
 8/14 A kérdező kommentje:
Eddigi válaszokat köszönöm!
2017. máj. 29. 09:49
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Szia,


nekem van egy 5 évvel ezelőtt végetért párkapcsolatom. Néha rákeresek, hogy miujség, de abszolút nem azzal a szándékkal, hogy bármit felmelegítsek. Sőt ő keresett meg úgy 2-3 hónapja mert a menyasszonya kidobta és kikérte a véleményem, mint őt egész jól ismerő embert.

Azóta próbált többet beszélgetni velem, de én minimálisra fogom, mert érzem mögötte a szándékot részéről egy "töltött káposztára".

Jelenlegi párom szeretem és ő maximálisan megbízik bennem, el is mondok mindent neki, hogy it beszéltünk és mikor és mit akart.


Az egésztől függetlenül azért néha érdekel, hogy mizu vele és sűrűbben is nézem meg az oldalát, mint ahogy a te barátod teszi.


Persze ez sokmindentől függ: ők mikor voltak együtt, milyen sokáig, mennyire volt nagy a szerelem, hogyan váltak el (békésen vagy sem).


Mi csúnyán váltunk el, de az 5 év alatt sokmindent sikerült tisztázni és anno a menyasszonyának tényleg nagyon örültem (és valahol sajnálom is, hogy rosszul járt).


Remélem ezzel tudtam segíteni :)

2017. máj. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is néha rákeresek a 7 évvel ezelőtti exemre, akkor is így volt amikor halálosan szerelmes voltam az új barátomba. Nem azért, mert bármit is akartam tőle, csak érdekelt hogy mi van vele. A legutóbbi exemet is nézegetem, mondjuk rajta még nem vagyok túl.
2017. máj. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!