Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet bocsájtani? De hogyan ha megbeszélni dem akarja?

Figyelt kérdés

Először is, nem tudom mennyire fér bele ebben a kategóriába a kérdésem, de mivel bőven szól a gyermekemről lehet hogy elfér itt, ha nem akkor kérem az adminokat helyezzék a megfelelő kategóriába!


Szóval december 10.én lesz 4 hónapos a lányom, tervezett baba volt, párommal 10 éve vagyunk együtt.

2016ban haza tért Németországból, mivel sajnos egy kicsit félre kacsintott, de úgy éreztem ha haza jön véglegesen, megpróbálhatjuk együtt. Jár egy esély mindenkinek. De...1 éve kezdett el ezen a munkahelyen dolgozni, semmi probléma nem volt. Kapott egy munkásbuszt ezáltal ingyen járt, de fél órával hamarabb és később is ért haza!

Valamelyik vasárnapra programja volt, hogy elmegy egy munka társához kolbászt venni, mert azzal is foglalkozik. Szerettem volna vele menni de nagyon akadékoskodott, majd közölte mégsem megy, én mondtam neki nem baj mert a lányunk elaludt, na aztán rá kis időre mégis mondta hogy elmegy. Na mondtam neki várjon mert én is megyek, anyukámra bíztam a lányunkat!amikor oda értünk a munkatárs húga is ott volt, aki 17 éves, na nem is volt gond. Megkaptuk a kolbászt és haza jöttünk. Itthon xar feleség vagyok de belnéztem a párom facebookjába, épp a letiltásba voltam ahol megjelent egy nő...akit feloldottam. Felismertem a lány testvér volt és ő is ott dolgozik mint utólag kiderült. Mivel elég kíváncsi természetű vagyok, főleg hogy jártam már meg rákérdeztem azzal ált elő a kedvesem hogy azért tiltotta a nőt mert az bejelölte és nem akart itthon bajt!de hiszen ebből nem csinálnék cirkuszt. Mindegy a lány volt barátjával beszéltem aki mondta ha ő a soför akkor állandóan hívogatja illetve már a bátyja is rájuk szólt hogy hagyják abba (az hogy mit az máig titok) beszéltem a bátyával is. Közölte hogy szeptemberbe került oda a testvére aki ráadásul 17éves és mondta a páromnak hogy a huga tabu, de azt sem tudom hogy miért kellett előre figyelmeztetni talán úgy ismerte meg hogy bepróbálkozik mindenkinél? Én kértem egy híváslista lekérdezést ahol a párom szavával ellentétben állandó telefonálás volt munka előtt és után is. A kolbászos vasárnap is amint haza érkeztünk láttam hogy hívta. Kiderült hogy a főnök is szolt hogy az egy munkahely és ne ott cseverásszenek és a párom nem dolgozik úgy ahogy előtte.

Nagy vonalakban ennyi a történet, mert párom semmit sem hajlandó mondani, viszont leadta a céges buszt hogy a hölgyeményt se szállítsa de kiderült annak ellenére hogy el is küldtem mert annyira kiborultam a hazugságaitól hogy nem aludt itthon, majd kérte a bocsánatokat és azt mondtam hogy a lányom miatt, megbeszéltük átkéri magát éjszakára, viszont amíg nem éjszakás állandóan beszéltek, meg sugdolóztak amit úgy érzek nem egy munkás megbeszélés folyt közöttük. Azóta is haragban vagyunk, én közöltem hogy akkor költözzön el pénteken mert nem bízom benne mert tovább folytatja és fontosabb egy 17 éves lány mint én és a kislányunk. Ő nem képes azt mondani hogy hibázott és mi -beszélgetni valója van vele. Egyszerűen oda lett a bizalmam. Nem tudom hogy ennek még van e értelme, mert ez a titkolózás nem fér bele és ez nem csak beszélgetés volt két munkatárs között. Na meg persze mikor kérdeztem amíg nem voltam biztos hogy ki volt az a lány, ő maga azt hazudta hogy nem tudja hogy a munkatársnöje vagy a munkatárs felesége volt azon a vasárnap. Elég kósza a történet megköszönném aki válaszol hogy mit tegyek.nagyon elvagyok már keseredve és belefáradtam...


2017. dec. 4. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Vess veget a kapcsolatnak.
2017. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem te többet érsz ennél, minthogy egy ilyen mocsadékra pazarold az időd. Se te, se a gyerek nem számítotok neki. Az meg még durvább, hogy majdhogy nem pedofil is, aki könnyen befolyásolható kislányokat szed fel. Szerintem te se akarod, hogy a gyereked ezt lássa, amikor felnő, hogy az ilyen viselkedés normális, elfogadható és megbocsájtható.
2017. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Persze meglehet bocsájtani. De viszont mindig ott lesz benned ez a tüske. Folyamat aggódni fogsz h vajon mikor lesz egy ilyenhez hasonló dolog. Ezt te tudod meddig bírod. Nem lehetsz mindig mellette hogy ellenőrizd. Te ismered a párod h milyen képes e megváltozni de sajnos én azt szűrtem le nem. Nehéz dolog ez neked kell érezni
2017. dec. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Én eleve nem vállaltam volna ilyen gyorsan gyereket egy olyan emberrel, aki korábban "félrekacsintott", elöször megvártam volna, hogy bizonyítsa be, meg lehet benne bízni!


Ha meg most is félrejárogat, akkor minek vagy vele?

2017. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

Egyenlőre ha jól sejtem semmi nem történt, csak cseverésztek.

Azon azért elgondolkodnék, hogy ha egy 17 éves is jobb beszélgető társ mint a gyereke anyja.

2017. dec. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%

Asszem itt az a baj, hogy veled nem lehet úgy "dumálni", mint azzal a csajjal.


Van egy tippem, hogy azért, mert igencsak féltékeny típus vagy.

2017. dec. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

Nem féltékeny típus, de normális,hogy gyanakszik, mikor már eljátszotta korábban a bizalmát. Ráadásul most sem alaptalan. Meg ha féltékenykedős lenne, már korábban feltűnt volna neki ez a dolog, hisz nem a kolbászos vasárnap kezdődött. Ha meg beszélgetni akar, cseverésszen pasikkal, ne egy kislánnyal. Ráadásul ennyit hivogatni kicsit sem normális, és biztos, hogy nem beszélgető partnert keresett benne.


Én azt gondolom, hogy ezeket már nem lehet elnézni. Én már biztos nem tudnék ezek után bízni benne, úgy meg semmit se ér az egész. Ő nem fog változni, már korábban is kisiklott, és hiába van most "itthon" küldöld helyett, így is talál rá alkalmat. Nem véletlenül lehetett az a "tabu" figyelmezttés sem. Lehet másik jobban ismerik ezt az oldalát, mint te.

Szerintem próbálj új életet kezdeni nélküle.

2017. dec. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

Teljesen megértelek, hogy a megcsalása óta nem bízol benne.

De kutatni a telefonjában , lekérni a híváslistáját, a munkatársait faggatni stb..

Beteges dolog.

Szerintem így ennek nem sok értelme van. Te teljesen jogosan nem tudsz benne megbízni már.

Ő is furán viselkedik, nem tudni mi történt pontosan,miért fontos annyira neki az a kamasz lány.

Én ezt nem erőltetném így tovább, bele fogsz betegedni a folyamatos féltékenykedésbe (talán nem alaptalanul).

Ennél nyugodtabb környzetetet érdemelnél te is és a gyerek is.

2017. dec. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennél többet érsz, minthogy egy ilyen pasira pazarold tovább bármennyi perced is. Sose fog többető szinte lenni hozzád, képen hazudott ki tudja hány éven át, semmi értelme!
2017. dec. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!