Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40 fölötti nők, Ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 fölötti nők, Ti mennyire gyakran jártok el otthonrol szórakozni? Esetleg akiket ismertek ők?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy iszogatni járni, meg minden féle programra jól érezni magatokat? Mit gondoltok arról a házas nőről aki kicsípi magát csinibe és szórakozóhelyekre, bárokba jár, gyakran kiruccan?
2017. dec. 6. 10:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám 51 éves, a barátnői szintén hasonló korúak +-5 év. Valakinek mindig van szülinapja vagy névnapja, ilyenkor elmennek étterembe vagy olyan szórakozóhelyre ahol lehet táncolni is, eszegetnek, iszogatnak, jól érzik magukat. Ősszel mindig mennek bortúrára Tokajba, szóval ha úgy leosztom, havi 1 alkalommal biztos, hogy megy/mennek. Azt gondolom, hogy nincs ezzel baj, mi "gyerekek" már felnőttek vagyunk, pesztrált minket egy csomót,dolgozott egy csomót, most már több az ideje, miért ne szórakozhatna? Az élettársával együtt is szoktak menni szórakozni, de anyum inkább a barátnőivel szeret, gondolom több a közös téma, csacsognak stb.
2017. dec. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem fog tetszeni.... Én el sem tudom képzelni, hogy a férjem otthon marad a gyerekekkel, én meg megyek bulizni.... Nem vagyok kövér, csúnya. Önállóan mozgok, külön autóval intézem a család dolgait. Bárhová mehetek egyedül. Áldott jó párom van.Ezt azért írtam, nehogy valaki azt írja, hogy nem engednének. Sportolni eljárok....Akkor vagyok boldog ha együtt lehetünk. Egyedül soha nem mennék éjszakába.
2017. dec. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 40 leszek,néha szívesen elmennék bulzini a férjem nélkül ,nem azért ,hogy megcsaljam , viszont nincs már barátnőm akivel ezt megtehetném, vagy aki van, nem jönne sehová .
2017. dec. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

43 vagyok es rendszeresen jarok el mindenfele


Jo par baratno es havercsaj akikkel megyek, van h meleg barba travi show nezni van h csak osszulunk dumalni valakinel ket u borral, van h bulizni. Van h programestre jarok. Lakasszinhaz, mozi, szinhaz,


Igen mindezt a parom nelkul !

Es nem nem pasizok, jol esik a bok de nem cserelek szamot es nem megyek fel senkihez. Szimplan jo vegre nem a csalad haztartas melo haromszogben lenni!

2017. dec. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!