Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lenne a jó?

Figyelt kérdés

szóval 2 éve vagyunk együtt a párommal, 6 év korkülönbséggel, ő már "kiélte magát" én még nem, nem járunk el sehova szórakozóhelyekre például. Nagyon sokszor előfordul, hogy ő a telefonját nyomogatja és semmibe vesz engem, intim dolgok is elég ritkán vannak meg úgy bármi féle interakció (ölelés csók ilyesmi), sokszor van, hogy csúnyán beszél velem.. Nemrég vett egy lakást, hogy költözzünk oda, de én többször hangot adtam neki, hogy nem szeretnék még. persze ilyenkor ideges lett, veszekedés lett belőle, ráhagytam, gondolván majd ha eljön az idő és átkerülök akkor majd más lesz. hát nem nagyon más, 2 hónapja lakok nála de nem érzem jól magam, pedig megígérte hogy ott nála minden más lesz, persze az albérletemet is felmondtam ez miatt.... Az utóbbi pár hétben/hónapban többször összevesztünk, a szakítás szélén táncikáltunk,de mindig megbeszéltük a dolgot, hogy jobb lesz más lesz viszont én már nem érzem azt a régi lángot, illetve szabadságot szeretnék egy kicsit többet és egyedül lenni egy kis albérletben megint. Valahol érzem, hogy a szakítás lenne a legjobb, de tanácstalan vagyok mert néha meg tök jó minden de pillanatok alatt leromboljuk az egészet..

F/23


2017. dec. 6. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól érzed, a szakítás lenne a legjobb.
2017. dec. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább most, mint mondjuk 30 évesen bánd meg, hogy miket is szalasztotál el.
2017. dec. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Huha... akarsz bántalmazott férfi lenni? Ha nem, akkor gyorsan pakolj össze és tűnj el. Ahogy írtál a kapcsolatodról, nekem bántalmazò kapcsolatnak tűnik. Még csak szavakkal bánt, korlátoz a párod. Aztán könyörög, ígérget, pár napig minden OK, megkapod az annyira áhított szeretetmorzsáidat, aztán kezdődik minden elölről. Szüleiddel, barátaiddal összeugrasztott már? Az a következő lépés. Aztán "véletlenül" terhes lesz, és onnantól nem menekülsz a hálójából.
2017. dec. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!