Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem röhejes az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem röhejes az ilyen szituáció? Vajon mit érezhet az ilyen nő? Illetve az unoka?

Figyelt kérdés

Facebookon most láttam, hogy az egyik utcabeli házaspár unokája felrakta a nagyszülők házassági évfordulójának képeit.

Alapjában véve nincs ebben semmi, de kb a következő szöveggel:

Bla bla 35 év hűség, szeretet bla bla a fiatalos mamám bla bla bla.

Na, hát a "Mama" ugye csak szomszéd, tudom nagyon jól, hogy egy 10 évvel ezelőtt nem csak a férje, hanem más is kezelgette.

Másik szomszéd szerint, bent a munkahelyén is mindig volt valaki, aki alávágott.

És akkor most ez a kép, ezzel a szöveggel.

Jót röhögtem rajta, de aztán elgondolkodtatam, hogy szerencsétlen gyerek komolyan elhiszi, hogy 35 év szerelem, bla bla, közben meg ez az igazság.

Másrészt a nő is nem tudom hogy tudja ezt komolyan venni.

Ha én is így csalnám a párom, hát....

Fiatalos...hát akit többen, rendszeresen kormoltak :D


2017. okt. 8. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Sut beloled az irigyseg :)
2017. okt. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem az rohejesebb, hogy a szomszed asszony tiz evvel ezelotti nemi eletevel foglalkozol.
2017. okt. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont leszärom a képmutató embereket addig, míg engem nem érint a viselkedésük.
2017. okt. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, férfiként marhára irigy vagyok, hogy az én feleségem nem húzogatják :D
2017. okt. 8. 14:18
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Szted Kérdező... 😊

A szomszéd mást mondott. 😅

2017. okt. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Én teljesen más szemszögből nézem a történetet.

Az unoka biztos imádja a nagyszülőket, akik 35 éve együtt élnek. És biztosan nem tudja, reméljük nem is tudja meg, ha tényleg az történt, ami.


A helyzet nem röhejes, a Te hozzáállásod felháborító.


Te sem tudhatod még mi történik, vagy esetleg mi történt már a hátad mögött, ne szólj meg, ne ítélj el senkit.


35 év házasság alatt sok minden előfordulhat,és senkit nem kell megkövezni ezért.


Lehet,hogy nem is történt meg fele sem annak, amit beszélnek, csak mint ahogy a Részedről is, inkább tesznek hozzá, mint elvesznek belőle...

2017. okt. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%

Nekem is volt ilyen ismerős párom... Igaz középkorúak voltak, de mindenki tudta róluk a környéken, hogy folyton veszekednek, zeng a házuk, a férj sorozatosan félrekúr, erre az utcán mindig kézenfogva, összemosolyogva jártak az ismerősök előtt. :DDD

Engem is mindig megnevettet ez a fajta képmutatás, de szerencsére könnyű ignorálni, amíg nem érint.

2017. okt. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Én személyesen benne voltam egy ilyenben, a hölgyeménnyel voltam együtt mármint a férje mellett...

Előttem is volt már 2 szeretője, a miénk sokkal több évig tartott, de tudták is róluk, hogy a feleség nem 1x félrelépett, sőt a nő gyereke is tudta, hogy anyu 2x félrek**úrt, és sok sok vita volt, és tudtam mindent.


Akkor volt vicces igazán nekem, amikor egyik nap lefeküdtem vele, másik nap pedig a család összeült ünnepelni a 25. házassági évfordulójukat és mint egy tökéletes boldog nagy család :))

Részem,ről inkább hányinger volt.


Na itt lett vége a kapcsolatomnak vele.

2017. okt. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Ha tudtad, hogy megcsalja a párját/férjét miért nem szóltál?

Jaaa, hogy mert semmi közöd nincs hozzá? És most már van?

Szánalmas vagy.

2017. okt. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az unoka osztotta meg a nagyszülők ünneplését.Ez nem ugyanaz mintha a félrelépő fél tette volna.Ünnepeltek,mert mit kellett volna mondani a mamának? Ne tegyük,mert félre . . .na,ne mondjátok már,hogy ez lett volna a helyes.Akár a család is szervezhette,csak nem állítja le Őket?35 év,bármi történt 35 év!
2017. okt. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!