Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért szeret, miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért szeret, miért van velem?

Figyelt kérdés
6 éve vagyok a vőlegényemmel, jövő júniusban lesz az esküvőnk. Volt jó is rossz is a kapcsolatunkban, én nagyon szeretem őt, ő is engem. Érzem, hogy szeret, de egyszerűen nem tudom megérteni, hogy miért. Alacsony is vagyok, duci is, a szememmel is gond van, ami látszik, nncs a legjobb természetem, nagyszájú vagyok, néha hisztis. Ő viszont szerintem egy jó pasi, ügyes, romantikus, szerető, jószívű... Úgy érzem nem érdemlem meg és ez kikészít...
2017. okt. 31. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Miért van ennyi pénz a bankszámlámon? Mármint soha nem dolgoztam, szerintem nem érdemlem meg és ez kikészít..."


Mondta soha senki. Ne legyél már ekkora hülye.

2017. okt. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok hozzád (leszámítva hogy magas vagyok), én örömmel elfogadnék egy ügyes, romantikus, szerető, jószívű pasit. :D Ha ennyire zavar a dolog irányítsd át hozzám. :D


Amúgy vicc nélkül: szimplán csak önbizalomhiányod van. Csak a rossz dolgaidra figyelsz és azokra nem, amik tetszhetnek a vőlegényednek. Nem hiszem hogy a rossz szemed nagyon zavarja, vagy hogy alacsony vagy. Lehet neki tetszik a testalkatod, mert vagy nem vagy annyira duci mint hiszed vagy csak alapból bejönnek neki a duci csajok. De bírhatja benned az is hogy nagyszájú vagy meg lehet még más jó tulajdonságaid is. Miért nem kérdezed meg őt mit szeret benned?

2017. okt. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát hallod .... ezt én sem értem. Szinte már gyanús a dolog.
2017. okt. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs problémád, csinálsz magadnak?

Nem egy jó ötlet. Javaslom helyette az alvást.

2017. okt. 31. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán ha önbecsmér helyett megpróbálnál egy kicsit felzárkózni az Isten Lábához - ha már egyszer megfogtad -, akkor az sokat segítene.
2017. okt. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha jól belegondolok, én se "érdemlem meg" a párom. Viszont szeretjük egymást, mindenféle matekolás nélkül.

Nem készít ki, boldog vagyok tőle.

2017. okt. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen ismim nekem is,régóta együtt vannak.Kicsit bizz magadban és maradj szerethető.
2017. okt. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!