Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a parom fiukkal baratkozik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a parom fiukkal baratkozik, akkor jogos, hogy tiltja, hogy en lanyokkal baratkozzak?

Figyelt kérdés
Ebben a kapcsolatban en nem erzem az egyenloseget.
2017. dec. 6. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem jogos. Akkor vagy ő se, vagy te is.
2017. dec. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..



Te vagy ez a srác?


Amugy a kérdésedere válaszoljak nem jogos.


Nem tudom hány évesek vagytok..


Nem tudom te hogy érzed ezt a kapcsolatot de nekem az az érzésem hogy olyan nő "barátkozik" csetel éjjel nappal és találkozgat mániákusan más hapsikkal folytonosan


aki


ad1 nem elégedett magával és kell az egótuning


ad2 nem elégedett a párkapcsolatával és nem te vagy a nagy ő de megszokott és annak a rabja


ad3 nem nőtt fel egy kapcsolathoz esetleg mellé társul némi skizó hajlam vagy önző természet


Ismerek olyan lányt akinel plafon 1éves kapcsolatai vannak mindenkit megcsalt kihasznált de ő volt mindig az áldozat.


Összevissza szexelt minden társkeresős gyorslövésűvel másokat évekig kábitott volt akinek szerelmet valott tervezgettek majd pillanatok alatt közölte hogy the and.



Ő lenne álmaid nője?


Ő rád várt?


Ezekre a kérdésekre én nem szeretnék válaszolni, nem is tudok.


Egyenlőség ebben a kapcsolatban még elvi síkon sincsen gyakolratban meg egyáltalán nincs.


Talán egyszer megjön az esze ennek a csajnak is.


Neked megjöhet most is az eszed.



f29

2017. dec. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"en nem erzem az egyenloseget"

Akkor mi a kérdés? Mit számít, mi mit mondunk? Ha én ideírom, hogy ja, szerintem ez így király (ami nem igaz), akkor belenyugszol? :D

Te rossznak érzed a kapcsolatodban = rossz.

Beszélj vele erről.

2017. dec. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A tiltás semmi esetben nem jogos. Egy kapcsolatban nem tiltunk meg a másiknak semmit, max megbeszélik ha valami nem tetszik vagy nem úgy gondolja. De a ti esetetekben a "nem tetszésének" suncs alalpja.
2017. dec. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen egyszerű.


Alapból ugyanis a tiltás egy elvetendő dolog (menjen a jó k. anyjába, aki tiltogat!), de értelme az LEHET.

Mégpedig akkor, ha BIZONYÍTHATÓAN negatív hatásoktól szándékozik megóvni a másikat.


Én pölö simán el tudok képzelni olyan tiltást, hogy a ficak ugyan ne járjon már minden hétvégén a haverjaival kocsmázni, ha tajt részegen megy haza.... érthető, nem?

Vagy az olyan "barátnőkkel" való találkozás sem éppen támogatott tevékenység, akik nettó ribantzok és a saját életmódjukra "tanítgatják" a páromat.

Satöbbi, satöbbi...


Szóval az ilyen "tiltásokat" bizony át kell gondolni, aztán vagy jóváhagyni, vagy (például féltékenykedés miatti tiltásnál) kiröhögni a tiltót a hülyeségével egyetemben.

2017. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ezt eltűröd, te is ugyanolyan hülye vagy.

Nem, nem normális, hogy megtiltja neked, hogy barátkozz.

Vannak ilyen pasik, előbb a barátait tilják el a lánynak, aztán később mindenkitől szépen eltiltják.

A végén ott marad a lány, totál egyedül, senkire nem számíthat, csak a pasi marad neki..

Aki ide kerül kb meg is érdemli.

Ki kell állni magunk mellett és megmondani, hogy bocs, de nem, nem te mondod meg, hogy barátkozhatok -e vagy sem.

Te sem mondod meg, hogy ne barátkozzon fiúkkal, ezért ő se szóljon bele, hogy te kivel barátkozol.

Ennyi. Ha nem fogja fel akkor menjen ahova akar..:D

Egy normális kapcsolatban az emberek jól érzik magukat, önmaguk lehetnek, nem kell semmiről lemondaniuk.

2017. dec. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!