Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha pasim nagyon csinos lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pasim nagyon csinos lánnyal barátkozik, van okom féltékenynek lenni?

Figyelt kérdés
Azt mondja, "csak barátok", viszont az én tapasztalataim szerint akkor van férfi és nő között barátság, ha a férfi le akar feküdni a nővel, de az nem adja oda magát. A múltkor már nagyon kiakadt rám, h miért vagyok féltékeny és miért hiszem azt, hogy meg akarja d**ni. Talán azért mert ő férfi, a másik meg egy nagyon szép lány...

2017. okt. 6. 13:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztál már a lánnyal, felvállal előtte, összeismertetett titeket?
2017. okt. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Látásból ismerem, a csaj tudja, hogy "együtt vagyunk."
2017. okt. 6. 13:43
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy barátkozik?
2017. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%

Ha egy férfinak nincs köze egy nő csinosságához ("mert nem neki csinos"), akkor egy nőnek sincs.

A te barátságról alkotott elképzeléseid eléggé szegényes lelkivilágra vallanak.

2017. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk ha jóban vannak, igencsak furcsa, hogy nem mutatott be egymásnak
2017. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Sokat beszélgetnek amikor találkoznak személyesen, meg facebook-on is. Régebben még kocsival is hozta-vitte. Több dologról nem tudok.
2017. okt. 6. 13:47
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha kapcsolatban lennék tuti nem csinálnék ilyet, mégha csak barátság is (nem hiszek egyébként a férfi női barátságban) mert tudom (mint a te példád is mutatja) hogy ezzel megbántom a másikat.
2017. okt. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Az is lehet, hogy a lány akar többet. Én még nem láttam olyat férfi-női barátságban, hogy egyik sem vonzódott volna a másikhoz. Lehet, hogy van, de én még nem láttam ilyet. Ezzel együtt nem érdemes cirkuszolni. A féltékenységi jelenettel csak a másik lány karjába üldözöd a barátodat. Legyél egy kicsit türelmes, várd ki, mi lesz belőle. Ha nagyon nem bírod már elviselni a helyzetet, akkor inkább szakíts. De ne állítsd választás elé a barátodat.
2017. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Kettesben találkoznak?

Mert ebben a formában kiakadnék, főleg, ha valami újonnan felszedett csajról van szó.

2017. okt. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%

Vannak srachaverjaim akik jol neznek ki es szerintem en sem vagyok banyarem, de mivel elitelem a megcsalast, nem nyomulnek ra egy kapcsolatban elo haveromra, ha csak szexet akarok, mivel erosen ketlem, hogy utana tudnek ra haverkent tekinteni, tudva, hogy hazudik a baratnojenek. Akkor se, ha nem ismerem a lanyt, meg ismeretlenul is jobban erdekel egy masik lany, hogy ne legyen megcsalva, mint egy random srachaver. Ehhez kapcsolodik, ha tudnam egy srachaverrol, hogy csalja a baratnojet, en siman beavatom a lanyt, mert joga van tudni.

Egy esetben nyomulnek ra az illetore, ha halalosan szerelmes lennek bele es nem tudnek nelkule elni es egyeb nyalas szovegek, de akkor is varnek szakitas utanig, ilyen “jo jo elhagyom a baratnomet majd csak addig szexeljunk de igerem elhagyom, olyan rossz vele” dolgokba nem mennek bele :D

Mindenesetre persze nem minden lany ilyen szoval siman tarthatsz tole, az en baratommal is kikezdenek random lanyok, olyanok is akik tudjak, hogy baratnoje van. De alapbol en nem felnek csak ennyi miatt, hogy az adott lany csinos.

2017. okt. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!