Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vőlegényem van és egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vőlegényem van és egy másik fiún jár folyton az eszem. Volt valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Probalom röviden leírni a problémát de nem akarom, hogy félre értsetek ezért lehet picit hosszu lesz és telorol irok bocsi a hibákért.


A volegenyemmel 2018 nyarára tűztük ki az esküvőt mar elkezdtük a szervezést 2 éve vagyunk együtt. Eddig nagyon biztos voltam a dolgomban szerettem, ő egy nagyon nagy lelkű fiú, jóképű mindig kedves hozzam és türelmes de egy ideje vannak problémáink sokat veszekedtunk az elmúlt időben nem igazán nagy dolgokon csak aprosagokon ami egyszer addig vezetet hogy majdnem szakítottunk. A vőlegényem szülei nem szeretnek engem nem fogadtak be a családba ez engem nagyon zavar egy nagyon nehéz hátterű csalad anyagi és más szempontból is a vőlegényem ki tört ebből jo állása van, viszont az en családom nagyon szereti a vőlegényem és mi reg jol szitualtak vagyunk ha lehet ezt mondani. A másik dolog ami eléggé zavar hogy néha a vőlegényem hogy is mondjam hogy ne legyen bántó mert nagyon szeretem szoval olyan butácska mármint okos ő csak nem túl olvasott vagy vilag látott vagy bármi nem tud nekem érdekes

Új dolgokat mondani.


És itt ez a másik fiú.. nem akarok mást szeretni a vőlegényemen kivul nem is ertem miert gondolkodom ennyit ezen a fiún. Egy gimnáziumi barátom nagyon okos, értelmes elképesztően inspirál nem vagyunk annyira jóba kedveljük egymást de nem tudom ő érez e irántam valamit nem is azert lépnék ki a mostani kapcsolatokból hogy vele legyek mert nem tudom egyatalan lehet van is valakije. Hanem mert nem érzem korrektnek hoy egy másik fiúról igy gondolkodom miközben mennyaszony vagyok. Tegnap kelett neki írnom egy sms-t más ügyben és egyszerűen ugy dobogott a szivem majdnem bele háltam alig kaptam levegőt amikor elküldtem ugy izgultam a volegenyemmel nagyon reg nem éreztem igy magam. Ennek a fiúnak a családjával nagyon jóban vagyok és olyan jo lenne hozzájuk tartozni ők olyan vidámak és nem olyan lehangolóak mint a vőlegényem családja.


Egyszerűen nem tudom mit tegyek lehet ebből nem érthető mi a probléma de azt hiszem szeretem a vőlegényem megis ezen a másik srácon jár az eszem állandóan azt érzem hiányzik néha még sirok is emiatt.


Ha tudtok adjatok tanácsot mással is előfordult e ilyen? Tul kombinálom?



2017. dec. 6. 23:58
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Tudd meg szeret e a tanárod és akar e tőled valamtit. Ha igen akkor kezdhetsz vele alamit De úgy tisztességes hogy megmondod a barátodnak azonnal ne az eküvő előtt.
2017. dec. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hogy tudjam meg ha nem vagyunk napi kapcsolatban? Néha néha kerülünk olyan helyzetbe hogy találkozunk meg ritkábban beszelunk... ő nem olyan aki ráhajt más mennyaszonyára nagyon korrekt
2017. dec. 7. 00:34
 3/22 A kérdező kommentje:
Amugy a barátom nem a tanárom :)
2017. dec. 7. 00:34
 4/22 Éron91 ***** válasza:
89%
Ez az érzés amit leírtál,hogy izgulsz mit válaszol,hogy jobban dobog közben a szived. Amikor hívnak,smst küldenek hirtelen meg kell nézned hátha ő az ez tipikusan a szerelem jele. Lehet fellángolás,de ha ilyen helyzetben vagy a pároddal és közben más férfiról fantáziálsz az biztosan gond. 2éve vagytok csak együtt,az nem sok idő. Most jött ki a probléma és szerintem a legfontosabb kiderítened,hogy át tudjátok vészelni ezt. Én mindenképp tolnám az egybekelés dátumát,nem fix időpontra hanem úgy majd ha minden rendben lesz összehozzátok,de így nagy hiba lenne az biztos. Próbálj meg nem koncentrálni arra a "másik" srácra és csak a pároddal foglalkozni. Ha rendbe tudjátok hozni a kapcsolatotokat és vissza tudjátok hozni azt az érzés ami az elején volt akkor érdemes újra nekifutni ennek a házasság témának,de így semmi értelme mert az első évet nem élnétek meg. Az a baj,hogy 2év az nem olyan kevés,de nem is olyan sok. Sokkal jobban meg kéne ismerned a párodat,mikor nagyon összevesztek mikor csalódsz benne,mikor ő csalódik benned. Szerintem még sokkal több időre és tapasztalatra van szüksége a kapcsolatotoknak,hogy tudjátok biztosan össze akartok házasodni e vagy sem. :)
2017. dec. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van.. 6 éve ismerem csak két éve vagyunk hivatalosan egyutt megpróbálok csak ra koncentrálni
2017. dec. 7. 01:04
 6/22 anonim ***** válasza:

Mindenki a saját kertjéből szedjen virágot!


A "társadalmi szakadék" sajnos mindig ott lesz -hiába az említett kitörés ha a műveltség hiánya nem lett pótolva ...

De közös erővel és egyetértéssel ez fejleszthető.

Viszont a másik utáni vágy-csodálat akármi arra figyelmeztet,hogy ne házadodjatok össze!

Komolyan mondom,hosszú házasság után.

2017. dec. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%

"Egy gimnáziumi barátom nagyon"

Hány éves vagy? 20 körül nem kell házasodni.

És 2 év után sem tizen éves korban.

Garantáltan válás lesz a vége.

Nme is vagy van benne biztos.

Gyerekek miért játszanak felnőttet?

2017. dec. 7. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%

Vőlegényed van? É?

Te nem vagy biztos benne.

A vőlegény nem egy komoly dolog, csak mert megkért, míg te másra gondolsz?

Gyerek vagy még, max. 20. Ne menj férjhez, inkább tanulj.

Gyerekeket potyogtatni ráérsz még.

2017. dec. 7. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Lenézed a vőlegényed a rossz anyagi hátterű családja miatt. Kihangsúlyozód, hogy te jól szituált családból származol. Bár az is igaz, a szinte egy szuszra leírt szöveged sok észt nem feltételez rólad. Az intelligencia nem egyenes hozadéka a jól szituált családoknak. Vőlegényed butácskának tartod...bocs, de te sem tűnsz egy észlénynek.

Szerintem ne házasodjatok, nincs meg a kellő alap hozzá.

Ja, neked biztos számít, egy rohadt rossz anyagi körülmények közt élő nő vagyok, egyszobás albiban a lányommal. Csak leírtam, hogy ez alapján tudd értékelni, hasznos vagy nem amit mondok.

2017. dec. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
11%
A lelke magy de a farka nem
2017. dec. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!