Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütött a pasim és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütött a pasim és nagyon fáj, már félek tőle. Még egyszer megfogja tenni? Nem tudok hova menni. Mit tegyek? És szeretem nagyon 24/l

Figyelt kérdés
2017. dec. 8. 20:30
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%

66% Egyetértek, hihetetlen mivé válnak itt arctalanság mögé bújva az emberek-gondolom élőben nem mernék verbálisan tolni ilyen stílusban. Ha valaki feltárja őszintén a gyengébbik oldalát nekiesnek, falkaösztön működik itt is rendesen, és még jobban belerúgnak az amúgy is nyomorult emberbe.

Hányinger csürhe.

2017. dec. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
Uss vissza. Gyakorolj profi edzonel.
2017. dec. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Ülj le megbeszélni vele, hogy miért tette, ilyenek. Ha őszintén bánja, meg tudjátok beszélni, akkor van esély arra, hogy újra jó legyen köztetek. Ellenben ha tudjátok megbeszélni, vagy újra előfordul, akkor szakíts vele.
2017. dec. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
*Nem tudjátok megbeszélni
2017. dec. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:

Megint megütött reggel Nővéremet hívtam de nem veszi fel nem ttdom mit ccsináljak

Ayt mondta kirugtak a munkahelyeről és miattam , de nem miattam:((

Most elment nem tudom hol van

2017. dec. 9. 12:03
 26/47 anonim ***** válasza:
100%
Csomagolj és menj a nővéredhez addig amig nincs otthon .Ne sokat gondolkozz .Menj mert csak rosszabb lessz .:(
2017. dec. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:

Már össze pakoltam de nem bírom a táskát úgysem... Bal kezemmel még egy poharat sem tudok felemelni mert leejtem

Szerintetek miért lett velem ilyen?:((

Nővérem messze lakik és magamtól azt sem tudom hol lakik pontosan

2017. dec. 9. 12:56
 28/47 anonim ***** válasza:
Nem tudsz máshova menni? Csak a valóban szükséges cuccokat vidd.
2017. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
Hát pedig sz sem lessz jobb ha maradsz mert ha már megütött megfog mégegyszer és igy tovàbb.Vmeik szomszédba mej kérj segitséget sztem biztos van valaki aki segithet és komolyan veszi majd .
2017. dec. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
Nem tudok máshova menniiii
2017. dec. 9. 14:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!