Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütött a pasim és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütött a pasim és nagyon fáj, már félek tőle. Még egyszer megfogja tenni? Nem tudok hova menni. Mit tegyek? És szeretem nagyon 24/l

Figyelt kérdés
2017. dec. 8. 20:30
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Nem lett volna amugy penzem h szobát vegyek ki mert a pénztárcámat is elvette amikor akartam menni boltba és nem hagyta h elmenjek.
2017. dec. 9. 22:23
 42/47 anonim ***** válasza:
48%
Na én örülök neki, hogy jó helyen vagy, elvileg. Neki ne mondd meg hogy hova mentél, max azt hogy időre van szükséged. Aztán hátha ő is nyugszik.
2017. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:

Én nem akarok már vele lenni.

Holnap a tesóm és a férje elmennek a cuccaimért ,ha még nem dobta ki az a barom állat:))

2017. dec. 9. 22:51
 44/47 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy a nővérednél vagy.

Valami nagyon bekattant a pasinál.

Nagyon sajnálom, hogy ez történt veled.

Remélem, hogy minnél hamarabb talpra tudsz állni ebből és idővel normális párod is lesz majd.

2017. dec. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:
Nem adja oda a cuccaimat a tesómnak csak nekem de én meg félek tőle nem akarok oda mennii:(
2017. dec. 10. 15:57
 46/47 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor inkább hagyd, utólag úgyis csak rossz emlék kötne hozzá, de vaahogy le kéne nyugtatni a srácot, hogy el tudjon engedni, mert nem vagy a játékszere. Lehet egy nyilvános helyen, nem egyedül meg lehetne vele beszélni egy találkát, akkor elhozza a cuccaidat, elmondod mi a helyzet, ha nem érti,léptek.
2017. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
Nekem kellenek a cuccaim:(
2017. dec. 10. 21:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!