Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmaradnátok egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmaradnátok egy kapcsolatban, ha?

Figyelt kérdés

Ha érzelmileg oké, nagyon szeretitek egymást, de szex nincs, és nem is lesz már. Nincs fizikai oka, egyszerűen a párotoknak nincs rá igénye, és kész.

Korábban volt, de ritkán, majd teljesen megszűnt.


Tegyük fel, még 25 alatt vagytok, szóval....


2017. dec. 8. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha korábban volt rá igénye, de megszűnt, annak oka van. Én azt gondolom, ebben a korban ezt a másik fél nem tudja hosszútávon tolerálni. Én legalábbis biztosan nem tudnék lemondani a szexről.


36/N

2017. dec. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Természetesen nem.
2017. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem. 45 felett 25 év házasság után más tészta lenne.
2017. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem maradnék
2017. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Okkal nincs szex, ez az ok pedig egy komoly párkapcsolati krízis és a szerelem elmúlása. Nem a szex hiánya miatt nem szabad ilyen kapcsolatban megmaradni, hanem a mögötte meghúzódó komoly problémák miatt.
2017. dec. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok a válás híve, de ez merülne fel még ötven évesen is, válás lenne, vagy engedné mással a szexet.

Véleményem szerint, jó, harmonikus kapcsolat, csak akkor lehetséges, ha a szex is mindkét félnek kielégítő.

2017. dec. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

25 alatt prompt befejezném a kapcsolatot.

Ha soha nem lenne más nő az életemben, akkor is.


Vegyem feleségül a jobb kezem? Vagy mi?

EZT! (beint)

2017. dec. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

gyermeknemzés opció?

mert akkor úgy ahogy

2017. dec. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

"Nem. 45 felett 25 év házasság után más tészta lenne."


És ez 100% hasznosnak van szavazva... :O Látszik hogy a törzsközönség még félig meddig gyerek.


Csak információképpen: a 75 évesek is szexelnek. Különösen ha van párjuk.

2017. dec. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom.


Most azt mondanám, igen, mert szeretem a kedvesemet, de egy idő után szerintem nagyon hiányozna, hogy "úgy" is érezzem őt.

Jó a petting a maszti meg a nyalás, de szeretem, amikor bennem van és mozog, majd kielégülten roskad rám, sokkal összetartozóbbnak érzem olyankor magunkat, mint egyébként.


28n

2017. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!