Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy semmit sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mano0822 kérdése:

Miért van az, hogy semmit sem mondhatok a páromnak, az édesanyjával kapcsolatban? Már nagyon elegem van

Figyelt kérdés

Mostmár elegem van az egészből.14. hetes kismama vagyok és most jutottam el oda, hogy jobb lesz ha külön megyünk a párommal. (3 éve vagyunk együtt) Egyedül nevelte az édesanyja. Nagyon szoros a kapcsolatuk.

Röviden tömören: konkrétan semmit nem mondhatok, ami az édesanyjával kapcsolatos, mert rögtön a torkomnak ugrik és már nagyon elegem van. Ma például a karácsonyi ajándékán vesztünk össze. Nagynehezen kitaláta, hogy vegyünk neki parfümöt. Na, de az a parfüm nem volt magában csak szettben. Én meg mondtam neki, hogy nincs külön csak szettben és hogy ennyibe kerül a szett. Hozzá teszem nem volt szándékomban semmi rosszat mondani ezzel. De már ezért a torkomnak esett. Mert, hogy én mondtam hogy mennyibe kerül. És még a tetejében azt mondta hogy húzzak haza. Kész, nem bírom tovább. Szerintetek mit tegyek?


2017. dec. 4. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

Talán nem kellett volna 3 év ismertség után gyereket csinálnotok! Ennyi. Nem ismertétek meg jól egymást.


Te nem érted meg, hogy mennyire szoros a kapcsolatuk, ő meg néha túlzásba viszi a dolgokat.


Egyébként pedig, szerintem eddig is tudtad, hogy ilyen a kapcsolatuk, ha kezdetben nem hisztiztél emiatt, akkor most miért is?

Nem volt kötelező vele maradnod a kezdetén, ha már tudtad, hogy ilyen. Vállaltad. Akkor vagy megszoksz, vagy megszöksz.

2017. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

Ti nők, hogy milyen férfiak hímivarsejtjeit vagytok képesek néha magatokba engedni. Lassan napi szinten van kire így rácsodálkoznom. Közben meg vannak ezektől 100-szor értelmesebbek is akikkel meg bh.sztok foglalkozni.


Még jó, hogy nem ti vagytok azok akik kezdeményeznek és udvarolnak. Katasztrófa közeli állapotokat hoznátok össze.

2017. dec. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Istenem miért vannak a hozzád hasonló lányok ilyen emebrekkel akik nem tudnak értelmesen kommunikálni és agresszívak álmaik nőjével vagy épp ultra közönyösek vagy tahók?


Én soha nem tudnék ilyen pirmitív és érzéketlen lenni pláne nem azzal a nővel akit szeretek pláne nem kismama állapotában?


Mit mondjak?


A baba érdeke azt kívánná hogy apa mellett nőjön fel, de milyen apa mellett milyen kapcsolat égisze alatt?


De talán a sorsnak van igaza, én eddig nem érdemeltem kapcsolatot az élettől de az ilyen primitív szerencsecsomagok igen.


Az is igaz sok férfi később muatatja ki a foga sárgáját..


Épesszü férfiember nem beszélne így veled még akkor sem ha ideges.


Talán jobb ha most hagyjátok abba.


Neharagudj kérdező nem tudtam hasznos tanácsot adni megérdemlem a lepontozást, de kívánom hogy boldog életetek legyen a babával és te is boldog legyél.



f29

2017. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Mostmar tudom,h nem kezdek en se olyannal,akit egyedul nevelt fel az anyja. Tragedia. Skarmit csinaltam ,akkor is az anyjat vedte.
2017. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hiába anyai kötelék meg ilyenek, azért el kell érni arra a szintre egy bizonyos korban, mikor nem anyuka a minden. Ha már együtt élek valakivel és gyermekem lesz, akkor ők a családom, és ők az elsők. Aki nem tud anyuka szoknyája mögül kibújni ilyen komoly kapcsolatban sem, azzal nem kell együtt maradni.
2017. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

Mutter=tabu. Neked is és neki is.

Oszt' jónapot.


(Egyébként meg nem köll mindjárt a falnak menni: összevissza áll a hormonháztartásod.)

2017. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2017. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a szitu, amikor már fel kellene nőni. Mondd el a párodnak, hogy felnőtt emberek vagytok, szeretnéd, ha hozzád lenne lojális már és nem az anyjához. És hogy ez mit jelent számodra. Meg azt, hogy ez nem azt jelenti, hogy az anyja ellen akarod őt fordítani, csupán bizonyos helyzetekben álljon ki melletted, a kapcsolatotok mellett az anyjával szemben, hiszen veled él együtt. Te vagy az akivel nap mint nap együtt tölti az ideje nagy részét, akihez többet alkalmazkodik, már nem az anyja. Kérd, hogy ezt az anyja felé is így tálalja. Adj neki időt, ez nem megy egyik napról a másikra. Ha mérlegeli a kérésed, akkor az már egy jó kiindulópont. Mondd el neki, hogy ez érzelmileg neked miért fontos. Ha nem veszi figyelembe az álláspontodat, akkor el kell döntened, hogy ez neked így elfogadható-e, belefér-e egy kapcsolatba. Nyilván később is elő fog jönni a téma és gondolom korábban is előjött már, és te vele vagy azóta is. Annyi változott, hogy jön a gyerek és nyilván több segítségre, támogatásra van szükséged és most nem az anyja az, akit istápolnia kellene. Egy felnőtt embernek ezt meg kell értenie, ha értelmesen, hisztimentesen és kellő határozottsággal elmondod.
2017. dec. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért érzem azt hogy nem csak ennyiről volt szó hanem a terhesség miatt vagy egy kiállhatatlan hisztis p1csa? Jó lenne meghallgatni a másik felet is.
2017. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha a semmin is felkapja a vizet, akkor minek vagy vele?

"Én meg mondtam neki, hogy nincs külön csak szettben és hogy ennyibe kerül a szett. Hozzá teszem nem volt szándékomban semmi rosszat mondani ezzel. De már ezért a torkomnak esett. "

Épp eszű ember ezért nem vágna le ilyen "hisztit."

Nem is az anyja iránt érzett szeretete a legnagyobb baj, hanem a személyisége... Mondjuk az is sokat elmond, hogy már terhes a gyermekével a felesége, és még most sem bír leszakadni a mutterról. Nem azt mondom, hogy ne tartsa a kapcsolatot, csupán azt, hogy most már ne ő legyen a világ közepe.


22/N

2017. dec. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!