Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szóltok, hogyha felhívj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szóltok, hogyha felhívjátok a párotokat, és az egyik barátja/barátnője veszi fel, vagy ha beszélgetés közben valahogy átveszi ez az illető a telefont, és vele KELL tovább folytatnod a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Többször előfordult már, hogy a páromat hívtam, és az unokatesója vette fel, volt, hogy indokolt volt, pl a kocsiba hagyta a telefonját és ő vette ezért fel, de volt olyan, hogy párommal beszélgettem, és egyszerűen beszéd közben átvette tőle a telefont, és nekem kezdte osztani az észt csak úgy, vagy kicsit veszekedni kezdtünk egy dolgon párommal, ami csak ránk tartozik, majd átvette a telefont, és elhitte, hogy ő lesz a megmondóember és beszélt nekem, ugyanilyen bármelyik testvére is, én erre teljesen kiborultam most, mert már ez a sokadik ilyen volt. Több mint 3éve vagyok együtt párommal, de még soha nem vettem fel helyette a telefonját, mert én úgy gondolom, ha őt keresik akkor egyáltalán nem rám kíváncsiak, és meghagyom neki ezt a magánszférát, ezért nem is értem mások miért veszik fel és beszélnek ilyen flegmán. Szerintetek jogosan vagyok emiatt dühös vagy nem? Ti szeretitek ha valaki más veszi fel helyettetek a saját telefonotokat?
2017. dec. 10. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
A párod valami ember? Ha valaki kivenné a telefont a kezemből miközben beszélek biztosan kinyitnám a kocsi ajtaját és kilökném.
2017. dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Az elsővel egyetértek.


Ha a párom kezéből venné ki valaki a telefont, akkor ezt egyszer tehetné meg.

2017. dec. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. dec. 10. 18:18
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Többféleképpen megközelíthető a szituáció:

1. Unokatestvér szemszöge: ha együtt vagyok valakivel, akkor már ne az én időmet rabolják a telefonos bohóckodásukkal. Ha tudom, hogy valaki épp elfoglalt, akkor leírom SMS-ben, hogy „hozz tejet”, de nem tartom fel szóval. Nem akartál véletlenül a barátod után nyomozni?

2. Párod szemszöge: Lehet nem volt kedve a szokásos hisztihez, mint írtad, nem az első eset. Szerintem csak le akart rázni, a „bunkó” tesóval meg a legegyszerűbb. (Nem gonoszkodásnak szánom, én is nő vagyok).

3. Te szemszöged: azt meg már ismerjük.



Egyébként ők romák?

2017. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

???

A kedvesed helyében "agyonütném" az illetőt.


A helyedben pedig simán rábxnám a telefont, ha nem fogja be.

2017. dec. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Ha a páromat hívják, nem veszem fel a telefonját. Kivéve, ha megkér rá, mert hívást vár, de ő elmegy zuhizni.

Esetleg szüleinek veszem fel a telefonját, de azt is csak akkor, ha nincs a közelben.

Fordítva ugyanez.

Engem ki lehet kergetni a világból, ha beszélgetek valakivel telefonon és vagy az én oldalamról, vagy a túloldalról valaki belepofázik.

2017. dec. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.

Én nem szoktam felvenni más telefonját, kiv. akkor, ha páromat az anyja hívja, vagy egyik szülőm a másikat, és nem ér rá az, akit hívnak (elhagyta a telefont, fürdik stb.)... akkor simán elbeszélgetek velük, de nem én hajtom a témát, inkább ők :).

Ha én hívnám a párom, és vki helyette venné fel, attól függően cselekednék, hogy ki hívja és mennyi időm van. Ha nincs kedvem beszélni/kevés az idő, akkor megmondom, hogy bocs, nagyon el vagyok amúgy havazva, máskor szívesen beszélek, és szóljon a páromnak, hogy hívjon vissza, mert fontos.

Ha meg van időm, és olyan, akivel elbeszélgetek, akkor simán elbeszélgetek vele. Ha flegmán beszélnek velem, akkor a páromnak mondom el. Szerencsére az én párom kiáll mellettem, és elbeszélget az illetővel ilyenkor.

2017. dec. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! A hármas válaszolónak kérdésére válaszolva, nem nem romák :D Valahogy így gondolkozhattak viszont, mert ez olyan "pasis" gondolkodás, de egyébként nem nyomozni akartam utána.
2017. dec. 13. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!