Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik az hogy szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az hogy szakítás után is jóban legyen a két illető?

Figyelt kérdés

Nem rég szakítottunk a barátommal.. 1 hónapig haragudtam rá nem akartam látni meg semmi. De már nem is haragszok rá sőt beszélgetnék vele de már nem lennék képes szeretni. Nekem nagyon rossz hogy így össze veszve vagyunk. Szerintetek? Oda menjek beszélgessek vele ha össze futunk? És ha rám se néz vagy elmegy mellettem?

15/L



2012. aug. 15. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
na akkor mi van bazz? összedől a világ, hogy egy emberrel kevesebb van körülötted. ha meg hajítottátok egymást, akkor minek a haverkodás? dugni akarsz?
2012. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak hiányzik a társasága.. nem szeretem már.. de jó lenne néha vele beszélgetni.. mi mindig meg értettük egymást.. ez hiányzik..
2012. aug. 15. 13:03
 3/7 anonim ***** válasza:
én csak egy darabig voltam jóban(vagy egyáltalán nem) a volt fiúimmal. aztán nem érdekelt lesz*rtam őket, foglalkoztam a magam dolgával.
2012. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi szépen váltunk el,úgy,hogy majd beszélgetünk is.Mert tényleg semmi veszekedés nem volt,csak nem működött.Ahhoz képest én egyszer kerestem őt,elbeszélgettünk,de azóta semmi.Nem lesz ebből már barátság.Nekem hiányzik a társasága.De ez van.

Ha összefuttok köszönj neki,majd meglátod,hogy reagál.De hogy váltatok el?Csúnya szakítás volt?

2012. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen eléggé... már a vége fele sokat veszekedtünk minden szaron összekaptunk ... :/
2012. aug. 15. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Létezik, de ahhoz kell az is, hogy ne utálkozva váljunk el egyrészt, másrészt valami közös dolog, ami miatt kénytelenek vagytok összefutni időnként. Pl a férjemmel ott volt a kisfiunk, aki miatt muszáj volt néha találkoznunk. Nálam maradt a gyerkőc, így egyeztünk meg, de sem én nem akartam kizárni a férjemet a gyerek életéből, se ő nem akart lemaradni a fia dolgairól. Így mindig jött látogatni. Néha el is vitte magával pár órára. Eleinte furcsa volt őt úgy látni, hogy már nem tartozunk össze, de aztán megszoktuk. 4 éves volt mikor elváltunk, ő még nemigazán értette, hogy mi is van és sokszor kérdezte, hogy én miért nem megyek velük, vagy apa miért nem jön velünk, ha megyünk valahová együtt. Ezért csináltunk közös programokat, de egy idő után nem is esett nehezünkre. Együtt járunk állatkertbe, játszótérre, kirándulni, strandra. Ugyanúgy jól érezzük magunkat mint régebben. Persze kérdéses, hogyha lesz valamelyikünknek új párja, akkor mi lesz, de egyelőre működik a dolog.
2012. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges, például még házasság után is (saját tapasztalat). 15 évesen viszont szerintem attól is függ, mennyire vagytok komolyak. Meg lehet azt beszélni, hogy utána is jóba legyetek valamennyire, és tudjatok beszélgetni egymással. Ha mindketten továbbléptetek már egymáson és nem "úgy" néztek már egymásra, akkor simán...:) Ha pedig -ahogy írtad- csak úgy elmegy melletted és nem foglalkozik veled, az annak a jele, hogy ő nem akar már baráti viszonyt se. Akkor el kell fogadnod, ez az ő döntése és ne erőltesd. De egy próbát megér azért, szerintem próbálj meg beszélni vele.

Sok sikert!

2012. aug. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!