Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek nem keres többet.3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek nem keres többet.3 honapja szakitottunk, minden heten talalkoztunk azota. Nem hajlando kibekulni, semmilyen erzelmet nem taplal irantam 2,5 ev utan, azt mondja. Viszont a talalkozasainknal nem ezt veszem eszre. Szerintetek tényleg így van?

Figyelt kérdés
Nemtudom mit tegyek, harcoljak èrte, vagy hagyjam a francba. Úgyérzem legbelül hogy harcoljak mert megéri. De mégis kétségek kozott vagyok

2017. dec. 10. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok értelme van. Ha nem szeret, akkor nem szeret
2017. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom. De mégsem úgy viselkedik amikor együtt vagyunk.
2017. dec. 10. 20:34
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez lehet egy fajta megszokás, szeretet. Nem feltétlenül szerelem.

Szerintem ne keresd a társaságát. Csak magadnak ártasz.

2017. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%

"3 honapja szakitottunk, minden heten talalkoztunk azota."


Miért? Szeretsz szenvedni?


"semmilyen erzelmet nem taplal irantam 2,5 ev utan"


Vagyis azt sem mondta soha, hogy szerelmes lenne beléd?

Lehet, hogy csak voltál, mert kellett valaki?

2017. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Dehogynem. Nagy szerelem volt koztunk. Szakitasunk elott 1 hettel is azt mondta szerelmes belém. Most mondta azt, hogy nem erez irantam semmit sem. Ezert irtam, h 2,5 ev utan nem erez semmit. Es ez eleg furcsa
2017. dec. 10. 21:13
 6/16 anonim ***** válasza:
Miért ragaszkodsz görcsösen ehez? Oké, 2.5 év nem kevés idő de ideje lenne tovább lépni.
2017. dec. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem görcsösen. De ha érzi az ember belül hogy ennek itt nincs vége, akkor kitart.
2017. dec. 10. 22:56
 8/16 anonim ***** válasza:

Nézd... a szakítás pont azt jelenti, hogy de, vége van.

Ez nem durci, meg "haragszomrád", vagy "neszójjáhozzámegyhétig", vagy "szüneteltessük a kapcsolatot". Hanem az, hogy NINCS TOVÁBB!


Igen, iksz évet nem lehet máról-holnapra törölni, szóval egy darabig vannak hatásai. Rajtatok múlik, hogy mennyi idő alatt tudtok tovább lépni.

2017. dec. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

De csak te érzed belül azt, hogy ennek még nincs vége, mert még szereted. És görcsösen kapaszkodsz a reménybe, és szedegeted a szeretetmorzsákat amiket a heti találkozáskor elszór előtted.

3 hónapja, hogy szakítottatok. 3 hónapja!!!! Az elég hosszú idő ahhoz, hogy eldöntse mit érez. Ha ennyi külön töltött idő után azt mondja, hogy nem érez már irántad semmit (legalábbis szerelmet nem), akkor az úgy is van, és el kéne fogadni. Az egy dolog, hogy te mit látsz a találkozásaitok mögött, vagy legalábbis mit akarsz látni, ő megmondta, vége, nem akarja újra kezdeni és kész. Csak saját magad áltatod ezzel, hogy több van mögötte. Nem, nincs több, csak te akarod úgy érezni. Még kicsit ragaszkodik hozzád ő is az együtt töltött idő után, de ha szeretne, akkor együtt lennétek és ennyi.

Fogadd el, és próbálj tovább lépni, mostmár ideje. Köszönj el tőle véglegesen, ne beszélgessetek többé, ne találkozzatok. Mert semmi haszna bincs, csak gátol téged a tovább lépésben.

2017. dec. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló helyzetben vagyok, mint te. Én ezt egy hónapig tűrtem, pedig nálam még az is van, hogy MINDEN HÉTKÖZNAP REGGEL AZ ELSŐ DOLGA VOLT, HOGY NEKEM ÍRJON! Minden nap dumálgatott chaten. Na, én megelégeltem. Beszélgessen naphossazat majd az új csajával, ne velem. Éreztem minden olyan dolognál, ami picitis érzelmesebb, hogy újra éled bennem a remény. Aztán reményked.. reményked.. reményked.. És végül beküldte a gólt egy rideg-hideg mondattal, és akkor puff. földhöz csattantam. És a második, harmadik ilyennél DELETE. Ennyi volt. Szépen elköszöntem tőle még utoljára, és kizártam az életemből. És képzeld el, azóta nem sajog a szívem, picit jut eszembe, de nem fáj, nem facsarodik, hanem szabad vagyok! Te is az leszel. Ismerkedj másokkal! Meg fogod látni, hogy jót tesz a társasági élet, nekem is jót tett.

Sok sikert!

2017. dec. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!