Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hónapokon át fűztem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapokon át fűztem egy lányt, eredménytelenül, ezért néhány hete már hanyagolom. Erre tegnap egy házibuliban találkoztunk ahol felkínálta nekem magát, én meg visszautasítottam. Tuskónak tart, és elmondott minden sz*rnak. Hogy képzeli ezt?

Figyelt kérdés

Akkor az elejéről..

Mikor kinéztem magamnak, elkezdtem körülötte legyeskedni, flörtölgettünk, de semmi több, finoman mindig jelezte, hogy van egy határ amit azért nem léphetek át. De egyértelműen nem utasított el, sőt élvezte is, hogy foglalkozom vele.

Volt egy komolyabb beszélgetésünk is, ahol céloztam rá, hogy jó lenne ha közelebb engedne magához, mert többet szeretnék tőle. De semmi.

Szóval jobbnak láttam ha továbblépek és hagyom őt, mert ebből semmi sem lesz. Így is tettem, nem kerestem, ha találkoztunk akkor is közönyös voltam felé.

Erre most találkoztunk egy zártabb körű buliban, összesen 8an voltunk, és teljesen más oldalát mutatta mint eddig, táncolt nekem, kellette magát, amire semlegesen reagáltam, és ezt szóvá is tette. Vállon ragadtam és elvittem a lakás másik végébe, hogy váltsunk pár szót, szóval lezajlott köztünk a következő párbeszéd:

ő: Héé, most hová viszel??


én: xy most mégis mi ez tőled?

ő: Mire célzol?


én: Mit mire?! Fel akarsz szedni, kelleted magad, táncolsz nekem, jössz utánam..

ő: Arra gondoltam, hogy mi lenne ha tudod te és..


én: Ki nem mond ezt xy. Hagyjuk már, hónapokig játszottad az elérhetetlent, most meg két hét után bekattantál, mégis mire gondoltál, mit fogok csinálni?

ő: Neked meg mi bajod van?


én: Nekem, bajom? Háá!:D Figyelj, megmondom a frankót, mentem utánad, akartalak, de ez a hajó már elúszott.

ő: Jajj, nem tudtam, hogy így megbántottam a picike lelkedet kedves zzs..


én: Tudod mivan? Az, hogy kívánlak, és legszívesebben megdugnálak itt és most, de azt is tudom, hogy ezen az egy alkalmon kívül többre nem kellenél ezek után. Szóval NEM! Felejtsük el egymást, nem akarlak téged kihasználni, sem magamat átverni.

ő: ???Te mekkora egy bunkó paraszt vagy, akkor kefélj magaddal te szemét állat


2017. ápr. 30. 20:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
azt ugye tudod, hogy minden punci, amit visszautasítasz, a mennyországban az orrod alá fogják kötni... :D
2017. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
45%

Nincs ebben semmi szokásostól eltérő. Kissé érzékenyen állsz hozzá a férfi-nő kapcsolatokhoz. Valamennyire igaza van, "megbántotta a pici lelkedet". Bosszúból te meg nem fekteted meg.


Kevesebb önérzetesség kellene...

2017. ápr. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%

Tudod itt arról van szó, hogy ha férfi vagy akkor emelt fővel és intelligensen kell minden visszautasítást kezelned és lenyelned, de ha te utasítasz vissza valakit akkor egy szemét r.hadék vagy.

(a válasz első fele pusztán az oldalon hasonló kérdésekre, nőktől elhangzó válaszokból kiindulva született)

2017. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Ha meg kihasználnám őket akkor meg a pokolban pakolnák a tüzet az üstöm alatt.. :) én próbálok őszintén és tisztességesen játszani, mégis ledegradálnak bunkó állatnak. Nem ez az első eset..
2017. ápr. 30. 20:46
 5/31 anonim ***** válasza:
87%
Én nem értem, mi a kérdés?
2017. ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
57%
Ez ugyanis nem kérdés, hanem a frusztrált hoppon maradt csődör kétségbeesett nyerítése.
2017. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
74%
Én meg már azt hittem, hogy ez egy részlet az új Lakatos Levente könyvből.
2017. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Te, kettes!

Az ugye megvan, hogy azért voltam vele elutasító, mert ha most megteszem azt amire vágyok, akkor én holnap, és holnapután is, meg akarom majd őt kapni?! Ezért döntöttem úgy, hogy nem verem át magam, mert ha eddig is csak játék voltam, akkor eztán is az leszek.

2017. ápr. 30. 20:51
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Rápillantottam, hasonló stílust vihet.
2017. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
41%

Abból indultam ki, hogy tisztában vagy azzal, hogy ő nem akar tőled párkapcsolatot, pusztán egy kis bulit. Ha ezt átlátod, akkor érthető, megbántottad az önérzetét, megsértetted, eldobtad magadtól (pedig felkínálkozott). Ennél jobban belerúgni nehéz egy nőbe...

Arról meg nem ő tehet, hogy nem akar tőled komoly kapcsolatot, te pedig nem hagyod békén. Pusztán csak élvezi a figyelmet, amit kap tőled.

Vedd észre, hogy nem kellesz neki, és ne szaladgálj utána.

Ha pedig a tisztesség és őszinteség számítana, akkor nem haltak volna ki a lovagok...

2017. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!