Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan 2hónapja szakítottunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 2hónapja szakítottunk. Szakítás után 2 naponta keresett, hogy miujság jól vagyok-e. Hetente egyszer találkoztunk is, bár ő azt mondta nem akar engem, nem szeret, stb. Szerintetek újra egymásra találunk?

Figyelt kérdés
Egy héttel ezelőtt, megkértem, ha nem zavarja had aludjak ott mert masnap dolgozom. Csütörtökön még azt mondta nem szeretné de majd beszélünk róla. Nem erőltettem. Aztán szombat este írt par szót hogy akkor holnap megvan beszélve meg ilyesmi. Buliztunk mindketten aznap, én aznap este táncoltam egy idegen sráccal, de meglátott két haverja is és egyből beköptek az exemnek. Vasárnap az az üzenet fogadott tőle, hogy ha tudok menjek minél hamarabb mert szarul van lelkileg, stb. Este mentem át. Úgy ölelgetett és úgy húzott magához mint az elején. Nagyon jól elvoltunk. Azt is mondta, hogy ő mostanában mindent elbaszott, de erről nem beszéltünk részletesen. Hétfőn viszont azt mondta, hogy neki nem rám volt szüksége hanem egy nőre és egy kis törődésre. Akkor elváltunk szépen hétfő este. Kedd este összevesztünk, azóta nem beszélünk. Nem tudok kiigazodni rajta. A fotóinkat nem vette le facebookrol sem, nekem pedig már nincsenek fent. Szerintetek érez még valamit irántam és csak nagyon makacs?2,5 évet voltunk együtt.

2017. nov. 23. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz neki az elválás. Ez még nem jelenti, hogy jó pár lennétek, legalábbis most biztos nem.
2017. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Határozatlan egy pasas. Kellesz neki de nem eléggé?


Téged boldoggá tenne egy ilyen kapcsolat?

Mi lenne komoly kérdésekben például gyerek lakás stb


Becsüld magad anyira hogy olyan párt találj aki tényleg téged akar és senki mást a világon, hidd el van ilyen.

2017. nov. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Már több mint egy hónapja szétmentünk.. olyat is mondott, ha a szívére hallgatna akkor együtt lennénk... teljesen bekavar
2017. nov. 23. 18:52
 4/15 A kérdező kommentje:
Ráadásul félévvel ezelőtt is szétmentünk 2-3 hétre, akkor könyörgött hogy legyunk ujra együtt..
2017. nov. 23. 18:53
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi lehet ez. Vagy van más a dologban vagy csak pótlék vagy neki amig mge nem találja az igazit.


Ne haragudj hogy ezt mondo de így játszani az érzéseiddel egy aljas dolog és még ő sajnáltatja magát.


Nézd egy életed van én megértem hogy szereted de ezt nem lehet sokáig így csinálni. Senkitől nem kapod vissza az elvesztegetett éveket pénzt energiát és cserébe még bizonytalanságban is tart.


Ez nagyon aljas. Nem őszinte veled köntörfalazik.


Én soha az életben nem tennék ilyet azzal a nővel akit elvileg szeretek.


Ebbe már nem fér bele hogy bonyolult jellem valaki.


Elveszíteni nem akar és próbálja fentartani az érdeklődést.



Ha nem vagy önmagad ellensége utoljára beszéljetek erről és ha nem változtat szerintem szakíts meg vele mindenkapcsolatot mert nem szeret.


Ezekre a dolgokra már nincsen éppeszű magyarázat.

De úgy hogy ne tudjon keresni sehol közös barátokat is megkérném hogy semmi infót ne szállítsanak róla utánna..


Jót tenne neked egy környzetváltozás is egy szőke herceg aki elrepít a birodalmába ha ezt kiheverted..


Persze tudom könnyü ezt így mondani de hidd el te ettől értékesebb vagy és lesz is vagy van is aki értékelni fog téged és szeretni.


Gondolom te is szeretnél már megállapodni közös otthon közös gyerek normális élet.



A fent említett ember ezekre nekem nagyon alkalmatlannak tűnik. Nem tudom drogozik e vagy iszik e az ember de valami nagyon nem stimmel vagy egyszerűen ennyire gerinctelen és tudja hogy tud érzelmileg manipulálni ghiszen jó ha van ágyasa amíg nem jön össze "jobb".


Ne tedd tönkre az életed.. Szeresd magad annyira, hogy adsz magadnak esélyt új életet kezdeni és másnak is hogy megismerjen téged és elfogadjon és igaz szerelemben éljetek.


F29

2017. nov. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért mentetek szét miken vesztetek egyébként össze?
2017. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát apróságokon is kepesek voltunk de meg tudtunk beszelni mindent, a nagyobb vitákat is. Viszont hajlamos vagyok atlepni a határt ha iszok. Ezáltal kötekedek és bemagyarázok magamnak dolgokat és el is hiszem hogy úgy van, és ez volt itt is a vég. Buliztunk, egy poharral tobbet ittam és balhéztam vagyis veszekedtem vele és nem az első alkalom volt sajnos.
2017. nov. 23. 19:17
 8/15 anonim ***** válasza:

Féltékenykedés is lehet veszekedés tárgya.


Te mit szeretsz benne mit tett érted eddig és miért akarsz vele maradni ha mindig civakodtok?

2017. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Zsák a foltját... azért manipulál mert abszolút manipulálható vagy.

Találkozgatás, hadd aludj ott? Minek?? Nem kellettél neki egyszer, azóta többször is megmondta ezt. Mi itt a kérdés??? Miért jó neked hogy így megaláznak, hülyének néznek? Te meg adod alá a lovat, játszod ezt a lüke játékot...

2017. nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Menekülj szerintem ebből a beteges kapcsolatból.


Ez nem állapot.

2017. nov. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!