Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire taszító tulajdonság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire taszító tulajdonság, ha egy nő irigy?

Figyelt kérdés

Már nem bírom nézni, hogy mások mi mindent elértek hozzám képest.

Alig 2-3 évvel idősebb lány ismerősöknek már diplomája van, vagy ha nincs is, olyan jól keresnek, ahogy én sose fogok. A párom mesélte a kolléganőjét kinevezte a főnöknő helyettesnek, pedig még csak fél éve dolgozik ott...

Én meg szégyenszemre még mindig az egyetemen vagyok, diákmunka az össz bevételem, és nem értem el semmit, maximum a kilincset.

Rosszabb napjaimon már az is megfordult a fejemben, hagyom az egészet, elmegyek dolgozni, nem ér annyit, hogy még 3-6-9 évet tanuljak, aztán vagy lesz munkám, vagy nem.

A párom szerint nagyon rossz színben tüntet fel ez a hozzáállás, mások nem tehetnek róla, hogy nekem nehezebb...


23l


2017. dec. 11. 07:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%

Ez így önmagában valóban taszító. Mintha az égadta világon minden csak a pénz meg a siker lenne.

A párod kolléganőjét pedig nem azért léptették elő mert annyira jó munkaerő lenne, hanem mert jól tud térdelni vagy mindent enged a vezetőknek.

Tudod ez is hozzátartozik az jelenlegi világhoz.

2017. dec. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Miért nerm fejezted még be a sulit?
2017. dec. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Na bazzzmeg, megszólalt a Junior ész, aki szerint egy nőt csak akkor léptetnek elő, ha letérdel vagy bevágódik.
2017. dec. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Neked, kínszenvedés az egyetem, akkor hagyd, ha mást meg szeretnél csinálni. Legtöbb esetben, az a jó, ha olyat csinál az ember, amit szeret és tud csinálni teljes erőbedobással. Vannak ismerősök 8 általánossal, egyik már a negyedik pizzázót nyitja, másiknak kávézói vannak. Van, 27 éves nő ismerősöm, akinek gimi, egy okj-s van és két műkörmös szalont visz, most intézi, nyit Bécsbe is.

A lényeg, mit akarsz, szeretsz és hajlandó vagy-é érte tenni.

2017. dec. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
6%

#3

Hát fél év után többnyire senkiből nem lesz főnökhelyettes. Meg lehet mindketten leszbik. :)

2017. dec. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Igen, taszító hogy irigy vagy. A dolgoknak most is könnyebbik oldalát nézed mert lusta vagy tanulni. Mindenki tudja hogy a legkeményebb meló a tanulás.

Két lehetőséged van:

Otthagyod az egyetemet és elmégy dolgozni de arra számíts hogy az életben nincs olyan hogy könnyen keresett pénz. Mire megbánod már késő lesz.

Vagy összeszeded magad és elvégzed az egyetemet és utána nézel diplomás munkát, vagy ha akarsz fizikait azt is végezhetsz.

A kérédést csak azért tetted fel mert nincs kedved tanulni és felmentést vársz arra hogy ottghagyd az egyetemet.

2017. dec. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
#5: De lehet abban az esetben, ha eleve ilyen céllal vették fel, vagy ha magasabb a végzettsége, mint a többieknek.
2017. dec. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Azért nem fejeztem mèg be, mert csak most kezdtem ősszel.

Érettségi utàn mostanáig dolgoztam teljes állàsban.

2017. dec. 11. 07:56
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Akkor meg mi a gond? Neked is meg lesz. Nem MÉG mindig az egyetemen vagy, hanem most kezdted. Az a pár év nem számít, és tényleg ne légy már ennyire kishitű.
2017. dec. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
19%

mindenféle emberi irigység taszító, nem csak a női.

rám is hányan irigyek, mert 3 felsőfokúm van, de abba nem hiszem, hogy egyszer is belegondoltak, hogy amíg ők aludtak, én tanultam, amíg ők filmeket néztek, tanultam, amíg ők nem csináltak semmit, tanultam.


minden komoly teljesítmény mögött rengeteg munka, lemondás, küzdelem, akarat feszül.


ha te nem vagy képes belerakni valamibe ennyi időt, energiát, munkát, akkor az a legkevesebb, ha elismered azok sikerét, akik meg igen, és nem irigykedsz feleslegesen.


a magyarokra különösen jellemző, h. irigyek, h. fúrják a másikat, h. nem tudnak őszintén örülni a másik sikerének, nem dicsérik a másikat.


undorító.


külföldön nem ezt tapasztalom.

2017. dec. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!