Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhet én el azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhet én el azt, hogy ő is úgy belém legyen zúgva, mint én ő belé?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy barátnőmmel másfél hónapja vagyunk együtt. Én azt érzem, sőt beszéltünk is erről, hogy én azért jobban bele éltem magam ebbe az egészbe, mint ő. Azt szeretném érezni, hogy ő is ugyan úgy, fejezze ki az érzelmeit mint én, és hogy ő is annyira belém legyen esve, mint én ő belé. Érzem, hogy szeret, de kimondani még nem mondta, mert számára nem ilyen egyszerű a dolog. Szeretném, ha komolyabban venné ezt az egész kapcsolatot.

2017. dec. 11. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy semmiképpen, hogy emiatt cseszegeted, ezzel csak azt éred el, hogy hamarabb kiábrándul, mint hogy beléd szeressen - hozzátenném, hogy teljes joggal. Másfél hónap az konkrétan semmi, egyelőre lazíts és ne kombinálj, nem mindenkiben alakulnak ki azonnal intenzív érzelmek. Emellett a szeretetnyelveknek is sürgősen nézz utána, mert attól még, hogy te X módon mutatod ki az érzelmeid, egyáltalán nem jelenti azt, hogy ő is ezen a módon fogja.
2017. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyit és úgy nevettesd, hogy bepisiljon + ne ba$ztasd ezzel a "mond má ki te is dikk :'((" dologgal.
2017. dec. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bölcs szavakat. :D Igazából csak azt szeretném ha ugyan úgy a fontossági sorrendben én legyek számára az első. Nem akarok mást csak a szeretetét, és a rajongását.
2017. dec. 11. 16:34
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy. Hagyd békén és viselkedj természetesen, őszintén a kapcsolatban. Idővel vagy jobban megszeret, vagy sem, ezt nem tudod befolyásolni, az érzelmek nem állnak befolyásunk alatt. Te sem tudod kevésbé szeretni. Ha nagyon erőlteted, max. hazudni fog a kedvedért, de ennek ugye semmi értelme.
2017. dec. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Én úgy működöm, és sok lány is, hogy ha valamit erőltetnek, akkor az még inkább nem fog menni. A szeretet csak szabadságban tud megteremni. A szeretet és a kényszer az két egymástól teljesen eltérő dolog.

Ha önmagadat adod, vagy fog érted rajongani, vagy nem. De ezt nem lehet sürgetni. Annyit még tehetsz, hogy megtudod, mi nyűgözi le, és akkor azt beveted.

(gyertyafényes vacsi, egy túra valahová, egy szép kispárna, egy kiscica.. mit tudom én..)

2017. dec. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

az az igazság hogy vannak emberek akik nem azok a rajongó típúsok és az érzelmeikrl is keveset beszélnek vagy semmit ha keveset igen már óriási dolognak számít és be kell osztani.


Nála érzned kell hogy szeret, és nem lenne veled ha nem így lenne. Becsüld meg és fogad el őt így ez a legjobb amit tehetsz.

Elijeszted és lenullázod a vonzalmát ha elkezdesz tobzódni..



F30

2017. dec. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2017. dec. 12. 02:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!