Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék kizökkenni? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kizökkenni? Egy komoly kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok és nem vagyok megelégedve az életemmel. Sokat unatkozom. Az egyetlen kikapcsolódásom, ha a haverokkal kocsmázom. Vágyom a szerelemre, de valahogy nincs olyan lány a környezetemben, aki érdekelne. Elég sokat iszom. Egyetemre járok, de a tanulás sem megy valami fényesen. Abban kérnék tanácsot, hogy milyen közegbe kellene eljárnom, hol kéne ismerkednem, vagy egyáltalán mit kéne tennem ahhoz, hogy egyenesbe jöjjön az életem. Az utóbbi időben kicsit beszűkült a mozgásterem, alig hagyom el a kerületet. Budapesti vagyok. Bármilyen tanácsnak örülnék.
2010. jún. 2. 16:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Igen mi VIDÉKIEK (Miskolc) utáljuk a Pesti Városi embereket.


Ha már felmerült a kérédés igen utáljuk, kezdve ezzel a vidéki szöveggel. Másrészt ha pesten nem tudsz ismerkedni akkor VIDÉKEN sem leszel képes. Kezdj társadalmi tevékenységet, vagy sportot. Ott sokféle emberrel megismerkedhetsz. Magad ura vagy, az lessz amit te akarsz.


De kérekszépen minden Budapesten élő embert hogy ne vidékezzünk már le mindent... Debrecen a maga 204.000 lakossal második legnagyobb város, Miskolc mepdig a 170.000 lakossal a harmadik, kiterjedésben pedig a második legnagyobb város.


Vidék a volt lakhelyem Mezőkövesd és annak területe, falvak stb.. ne keljen már földrajzórát tartani.


Másrészt én a ME-re járok, nekem most tágult ki a világ. Nem úgy mint a VÁROSIAKNAK akiknek alapból adott.

Neked épp most szükűl be??

Az utálat pont abból ered hogy, Budapest szegregált... Saját kis képzeletviláguk van. Minket pedig nem hat meg 1-1 tüntetés vagy éppenséggel egy kis Árvíz... Sebaj a pestiek lubickolnak benne... fasza..

2010. jún. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Nem gondolom, hogy elhangzott volna bármi is, ami a vidéki embereket megsérthette. A vidék szó nemtudom, hogy miért lenne sértő. Jártam már Miskolcon is, meg Debrecenben is és mindkető, nagyon jópofa, élhető szép város. Én nem azért említettem meg, hogy pesti vagyok, mert hogy így különbnek érzem magam, hanem azért, hogy ha valaki olyasmi tanácsot ad, hogy járjak el valamilyen közösségbe, vagy akárhova, akkor konkrét helyszíneket is tudjanak mondani. Lehet, hogy nem igaz, hogy a vidéken élő lányok szeretik a pesti pasikat, de a Miskolciaknak sem kellene utálni a pesti embereket, mert rendkívül sokrétű társaság él itt és nem gondolom, hogy általánosítani kellene.
2010. jún. 7. 00:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!