Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megnéz más nőket de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megnéz más nőket de nekem miért nem engedi hogy más férfiakat nézzek?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 éve vagyunk együtt és mindig is megnézett más nőket ami nem is baj mert tudom hogy minden férfi megnéz mást, de amint én ránézek egy pasira akkor a párom máris megszól hogy ne nézzek már más fiúkat...De amikor arról volt szó régebben hogy ő miért néz más nőket....az teljesen normális meg hogy benne van az ösztoneiben ez volt a válasza...dehát én is szeretném legeltetni még ha csak egy pillanatra is a szemem más férfiakon akkor azt miért nem lehet? mert erre sosem adott kontkrét választ. Ezért is kérdezlek titeket hátha valaki tudja..

2017. dec. 12. 22:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Mert te az ő tulajdona vagy. Azt csinálsz, amit ő enged. Idővel, lehet ez még rosszabb is.
2017. dec. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

A leirtak alapjan a tulajdonanak tekint. Es alacsonyabb rendunek. Remelem, nincs igazam. Masban nincsenek hasonlo megnyilvanulasai?

Ha megis jol latom, akkor a helyedben nagyon gyorsan elmondanam neki, hogy ha ezt a banasmodot nem hagyja abba, akkor konnyes bucsut veszunk.

2017. dec. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Osszeilletek. Aki egy ilyen mellett 2 evet onszantabol lehuz..megerdemli
2017. dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert bunkó? Talán össze sem kellet volna jönni vele...
2017. dec. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor lefekszik más nővel,merthát az is ösztönszerű akkor majd azt is elfogadod neki? Tudod aki ösztönlénynek tartja magát az az is. Egy nagy,csupán szaporodni és enni képes farok. Ha nekem ez kell és 2 évig ez kellett akkor gratu. Szép kapcsolat.
2017. dec. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ahogy feljebb írták, azért, mert alárendel téged. Ha egyenrangúnak tekintene, akkor fel sem merülne ez a kettős mérce. Légy óvatos vele, nem egészséges dolog, ha valaki így tekint rád egy kapcsolatban.
2017. dec. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
És miért vagy vele?????
2017. dec. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, aki taplo parasztot szakajt, aki nem atallja ot megalazni nyilvanosan is (mert neki osztonei vannak - ez annyira megalazo,hogy meg ilyet is siman mondhat neked..), az ilyen gondokkal fog szembenezni, mint te... aki meg tobbre tartja magat, es nem all szoba se ilyen kaliberu pasasokkal, mint a tied, annak nincsenek ilyen problemai.
2017. dec. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igaza van, nekem is rosszul esne, ha a csajom más férfiakat nézegetne. De én se nézegetnék másokat ugyanezért. De ha ez a kettős mérce van, akkor a pasid nem jó hozzád.
2017. dec. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Annyi ilyen kapcsolatról írnak itt ebben a kategóriában is.

Először csak ilyen apróságokban derül ki a dolog, aztán később nem engedi , hogy barátkozz, hogy szórakozz nélküle. De ő lazán elmegy inni a haverokkal este.

Utána akár a saját családoddal sem enged találkozni, míg az ő családjával tartja a kapcsolatot.

Értsd, neki mindent szabad, neked semmit.

Én nem lennék ilyennel, aki nem tekint egyenrangúnak, magának más szabályokat talál ki, mint nekem. Hagyjuk már.

Ez rosszabb lesz sajnos

2017. dec. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!