Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Azt hiszem túl sokat lógok a barátomon. Nagyjából egész nap chatelünk, minden nap több órát vagyunk együtt és 2 naponta nálam alszik. Hallottam már olyat h úgy ment tönkre egy kapcsolat h túl sokat volt együtt egy pár. Mostanában egyre gyakrabban hallom barátomtól h nincs ideje semmire, egyértelműen arra utalva h túl sokat kell velem foglalkoznia. Az irónia az egészben az, h nagyon szeretem és ezért akarom minden időmet vele tölteni, ugyanakkor nem akarom h a túlzott nyomulásom tönkretegye a kapcsolatunkat. Úgy döntöttem h több szabadidőt "adok" neki, csak ezt nem tudom h h csináljam, mert egyik pillanatról a másikra ha azt mondom neki h ne jöjjön át pl, akkor azt hiszi h vmi bajom van. Szóval mit tegyek h ne menjek az agyára?

2017. okt. 12. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Azt mondtad múltkor, hogy sosincs időd semmire, mert mindig együtt vagyunk. Nekem is vannak hobbijaim, szeretek olvasni..stb. Egyezzünk meg abban, hogy minden nap délután 5-7-ig skype-olunk és csak hétvégén talizunk. Jó ez így neked? És így mindenki foglalkozhat azzal, amivel szeretne."


Szerintem mond el ezt így neki. Tényleg nem jó, ha megfojtod a ragaszkodásoddal a másikat és nem hagysz neki szabad teret és időt.

Foglald le te is magad.

2017. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a "baj" h már hónapok óta minden nap találkozunk, max félórára lakunk egymástól, így nem bírok ki egy napot se nélküle. És az látom h ő se nélkülem, mert ha esetleg össze is veszünk, aztán úgy dönt h akkor nem talizunk, vmi indokkal akkor is megjelenik nálam.
2017. okt. 12. 21:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor oldjátok meg egymás között. Kommunikáció, ennyi.
2017. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor legyen csak 1 nap és csökkentsétek az együtt töltött órák számát a többi napon is, azért párkapcsolat mellett is van élet, suli, meló, barátok, szülők, teendők, stb...
2017. okt. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De ezt h mondjam el neki úgy h ne értse félre? h lássa h csak neki akarok jót?
2017. okt. 12. 21:57
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy te, úgy őszintén, hogy nem tudsz kommunikálni a másikkal?


Nyisd ki a szádat és utalj arra, amit ő kért tőled. Ilyen egyszerű az egész.

2017. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én 19, barátom 26, már mondtam neki h találkozzunk akkor ritkábban amikor említette h nincs ideje semmire, de azt mondta h majd én akkor hisztizni fogok mert nem velem foglalkozik...
2017. okt. 12. 22:01
 8/12 anonim ***** válasza:

Majd lesz ez még így se pár év múlva. :)

Amúgy ez nagyon nem egészséges, mármint az egész napos csetelgetés, meg egymás hátsójában való élés. Kb. semmire nem marad így idő, ez is olyan, mint egy függés. Nálad még elnézhető a dolog, fiatal vagy, szinte gyerek, de egy "felnőtt" férfinál...

2017. okt. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne telefonaljatok. Naponta max 1 uzenet. Hetveget toltsetek egyutt es hetkoznap 1 napot vagy max 2-t. Igy marad 4 szabadnapja a heten.

Az elbeszelgetett ido is megmarad.


N

2017. okt. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha jól olvastam, nem igazán azért találkozik veled mert annyira van kedve, hanem mert tart attól, hogy te hisztizel, ha nem.

Sajnos ha nem állsz le de gyorsan, a legjobb úton haladsz afelé, hogy ki akarjon törni ebből.

Most még szeret, jobban mint a szabadságát. Viszont lehet, egyik nap majd úgy ébred fel, hogy nem akar többet börtönben élni és szüksége van olyan időre amikor csak magával foglalkozik.

Én a helyedben ezt nem várnám meg... ha te csökkented a találkozàsok / chatelèsek számát, majd ő ír ha akar, és te nem hisztizel, akkor még visszafordítható ez a folyamat.


De ahogy mások is írtàk, kommunikáció...

2017. okt. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!