Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mitől sírjátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mitől sírjátok el magatokat viták, veszekedések közben?

Figyelt kérdés
Természetesen optimális esetet feltételezünk, nem történik fizikai atrocitás.

2017. dec. 14. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Semmikor, csak ha mélyen érint valami és nagyon kiakadok. Ami elkerülhető, ha önmagammal meg vagyok békélve :) Vitázni már nem állok le senkivel, értelmetlen és időpazarlás. Ha normális hangnemben és stílusban nem lehet megbeszélni vele a gondokat vagy a nézeteltéréseket, indulhat az ajtó fele. Mindent meg lehet szépen beszélni.
2017. dec. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Pusztán attól, hogy frusztrál az egész. Már maga az, hogy veszekszünk. Vagy ha a másik nem hallgat meg, félbeszakít és nem tudom kiadni amit mondani akarok. Vagy ha nagyon csúnyán beszél velem és nem hajlandó még csak végig sem gondolni amit mondok.
2017. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
A dühtől
2017. dec. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Ha fizikai atrocitás lenne, azt nem sírással reagálnám le, hanem rögtön ott hagynám a francba.
2017. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
A tehetetlenség érzése...ritkán érzek így egy-egy vita, veszekedés kapcsán
2017. dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Ők így vezetik le a feszűltséget. Kb úgy képzeld el mint egy védő szelepet egy gőzrendszerben túlnyomásnál lefúj.
2017. dec. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha tudom hogy igazam van és ő nem làssa be ez nagyon kitud borítani.
2017. dec. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon sokan érzelmi zsarolásként művelik ezt...
2017. dec. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Eleve utálok veszekedni. Ráadásul olyankor fel is idegesítem magam közben és ha már nem bírom tovább, akkor szoktam elsírni magam és utána lenyugszom. De ilyen félévente 1x van.
2017. dec. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Akkor, ha egy tapintatlan bunkó a másik, aki akkor is folytatja a lelki bántásomat, mikor egy nagyon érzékeny pontomat rugdossa. Én azért szoktam, hogy vegye már észre, hogy abba kellene hagynia, vagy hogy odafigyeljen rám és arra amit mondok(mert felidegesít, hogy nem hall meg csak azt, amit ő beszél). Habár legtöbbször ez sem segít.


Sírással általában azt mutatjuk - gondolom én - hogy megbántott az illető és fogja vissza magát, ne bántson. Vagy pedig kiszűrünk valamit a mondandójából, amit lehet, hogy nem mond ki, csak odaképzeljük, és az nagyon megbánt. Egy másik esetben pedig pl. arra gondolunk, hogy miért veszekszünk, mikor nincs semmi értelme. A veszekedés maga egy lelki flusztráció, amit sokan nem bírnak és nagyon fel tudják idegesíteni magukat. Egyébként pedig csak óvatosan ezekkel a nagy "vitázásokkal", mert engem a múltkor kis híján kórházba kellett vinni emiatt. Szerencse, hogy édesanyám a közelben volt.(és szavakkal bántott, pedig egyetlen egy trágár szó nem hagyta el a száját). És vedd figyelembe azt is, hogy a nők nem csak hisztiznek, hanem mélyen érinti minden egyes szó, amit kimondasz. Nem lehet mindig rossz napod.

2017. dec. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!