Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudatosítsam magamban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudatosítsam magamban, hogy tényleg vége?

Figyelt kérdés

5 éves kapcsolatnak vetett véget szombaton az exem. Akkor megértettem. Azóta nem beszéltünk, és mintha csak rosszabb lenne minden.:S kkor megértettem, elfogadtam, mostmár egyszerűen nem bírom felfogni, hogy vége és nem tudom elfogadni.

Hogy értessem meg magammal?

Ne találkozzak vele, hogy lássam, miylen nélküle, vagy találkozzak vele hogy lássam, hogy már nem lehetek vele úgy mint azelőtt? Melyik hatásosabb rádöbbentés?

23/L


2010. jún. 2. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne találkozz vele, mert csak mégjobban felerősödik benned az az érzés hogy kell neked, de mégse lehet... Tapasztalat... Tök ugyanígy jártam/járok .........
2010. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se találkozz Vele,így lehet a leggyorsabban elfelejteni,és megemészteni a dolgokat.ha keres,ne vedd fel a telefont,szüntess meg Vele minden kapcsolatot!próbálj meg arra gondolni,hogy ez egy végleges döntés,és hogy ez mindkettőtöknek jobb így!
2010. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nálam is a nem találkozás működött gyorsabban és hatékonyabban

nincs e-mail

nincs egy kávé

nincs rápillantás még az iwiwes reglapjára sem

helyette persze egy csmó pótcselekvés: szakkör, barátnők, vásrálás...de ezek beleférnek

elvégre kell valami terápia ;)

2010. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne találkozz vele, és csinálj mindent másképpen, mint eddig. Keress valami extrém szórakozást, (pénzügyektől függően a túlélőtábortól az árvizi homokzsákrakodásig,) olyat, ahol egy új szerelem is összejöhet.
2010. jún. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon sajnálom hogy igy jártál, de tényleg nem érdemes erőltetni a dolgot, ha ő nem akarja tovább. Járj társaságban, közsd le magad, s próbálj többet lenni szüleiddel, testvéreiddel. A legjobb orvosság a felejtésre az idő. Bizom benne, hogy időben ismét párt találsz.
2010. jún. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után el fog múlni, addig is kitartást neked! Semmiképpen ne találkozz vele sőt próbáld meg elkerülni. Ne beszélj vele, szakitsd meg a kapcsolatot vele. Egy ilyen hosszú kapcsolat után a szerelmes fél gyakran kér barátságot csak, hogy a szerelme közelébe legyen. De semmi jó nem sül ki belőle, csak nagyobb lesz a kötödés.
2010. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Ugyanez nálam!!! Mindenki mondja, h ha nem kellek neki, akkor felejtsem már el, én próbálkozok, csakhogy ez egy kis falu és folyton összefutunk... :S Anyukáink barátnők és bármi van, akkor neki már tudnia kell róla. Most új pasim van, de basszus még mindig rá gondolok!!

Nagyon jó tanács: addig ne keressél másikat, amíg teljesen túl nem vagy rajta, mert az lesz, hogy utálni fogod szegény "újat", hogy miért nem a régi van melletted. Én is így jártam, nem ajánlom senkinek, csajszi!

21/L

2010. jún. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, ne találkozz vele. Ne nézd az iwiwjét/facebookját (ha van neki), ne nézegess közös képeket/msn-beszélgetéseket. Sok idő lesz, sajnos...:(
2010. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok.... De sokan járnak még ilyen cipőbe mint én, most nézek már hozzászólást:/ Mi majd 2év együtt járás után mikor kicsit meguntuk egymást megbeszéltük hogy tartunk 1hónap szünetet, hogy nem beszélünk nem is talizunk, és majd úgyis hiányzunk egymásnak mire ez letelik és nem lesz gond azzal hogy unjuk egymást... erre mikor 1hónap után mondtam h nekem nagyon hiányzik béküljünk minél hamarabb, közölte hogy ő elkezdett ismerkedni, találkozott egy csajjal és nincs semmi de most jó ez így neki.. 3hétig minden tőlem telhetőt megtettem hogy emlékezzen a kapcsolatunkra a szép dolgokra, mindenre, megmondtam h bármit megteszek a világ legjobb bnője leszek, mindent elkövetek majd h boldog legyen, majd amikor 3hete csináltam már ezt, közölte hogy beleszeretett a csajba és felejtsem el, az lesz a jobb, és hogy pasizgassak meg minden... úgy érzem őt sose tudom elfelejteni majd... sztem ő volt az igazi... ha van egyáltalán olyan.. az biztos h volt már pár barátom, és max 1hét alatt túl voltam rajtuk... ez az egész az exemmel már 2,5hónapja folyik, és még mindig nem vagyok túl rajta...:(
2010. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most nézek *PÁR hozzászólást...
2010. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!