Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a mondata jogosan esett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a mondata jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés

Összekaptunk a barátnőmmel, mert az exével fog találkozni. Többször volt már ez, de bíztam benne, most sem ez itt a legnagyobb baj. Hanem meg volt beszélve, hogy ma este együtt leszünk, ehelyett elmegy az exe névnapját ünnepelni. Elvileg az exnek is van új párja. A lényeg, hogy egész héten nem tudtunk találkozni, mert délutános voltam, ma pedig szabadnapos, ő is dolgozott, majd amikor beszéltünk ma délután, egy olyan 20 perce, és benyögi, hogy elmenne az ex névnapi összejövetelére. Ennek azért nem örültem, vitázni kezdtünk, majd ezt vágta hozzám "Már értem, hogy miért voltál szűz 22 éves korodig, féltékeny ripacs!" Nem is az bánt a legjobban, hogy elmegy bulizni az exxel, az is persze, hanem az, hogy ezt mondta. Olyan lekezelő hangon, sértően. Ezután elment egy barátnőjéhez, ott készülődik. Azt nem tudom, hogy miért szakítottak, de most már azért vágom, hogy nem haragban váltak el. Egyébként kilenc hónapja vagyunk együtt.

24/L, 23/F.


2017. dec. 15. 15:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Értelemszerűen jogosan esett rosszul... valami blogfélének nézed ezt az oldalt, ahova mindenki leírja a napját, vagy mi? :D
2017. dec. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
56%
Undoritó ahogy viselkedik, és 100% ,h le is fekszik vele én az ilyet nagyon hamar kbsznám már kevesebbért is.
2017. dec. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%

Te miért nem mész?

Én dobnám a helyedben..

25N

2017. dec. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%
Dobd ki!
2017. dec. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%

Egész héten nem találkoztok és amikor lehetne ő a volt pasijához megy. Még ha nem mond semmit akkor sincs ez így jól.


Egyszer az én párom is elment egy fiú barátja szülinapjára, történt is olyan ami nem fér bele a párkapcsolatba.


Most már másképp gondolkozok az ilyesmiről.

2017. dec. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
77%
Lapátra. MOST.
2017. dec. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%
Én nem voltam 22 éves koromig szűz, de absz nem tudnám ezt elfogadni, elég valószínű, hogyha voltak már hasonlók, akkor véget vetnék neki. Nem azért, mert elvek, meg fegyelmezzek, hanem mert ebből az jön le, hogy te ilyen másodlagos-harmadlagos dolog vagy neki. Amit persze el lehet fogadni, de minek, ha másnál nem kell ezt lenyelned.
2017. dec. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
41%

Jelezte h menne valahova -> te hisztiztél -> beszólt


Nem ok nélkül szólt be. Ennyit kiragadva a beszélgetésből meg nem lehet nagyon mit szólni. Ez a te verziód. De lehet 9 hónap alatt már szétszekáltad a kis féltékenységi fasságokkal és most robbant ki belőle még ha most nem is az exe volt a fő gond, de valljuk be nem nyavalyognál ennyit ha egy férfi haverjával találkozott volna.

2017. dec. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon durva volt a beszólása, szándékosan meg akart bántani ezzel a szöveggel. Szerintem senkinek nem tetszene, ha az ex miatt nem találkozna vele a kedvese... Ez a lány biztos, hogy szeret téged?
2017. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
45%
jaj lol dikk most nézem te vagy a férfi, de gyász
2017. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!