Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadtam ki a barátomra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki a barátomra?

Figyelt kérdés
A szüleim még nem találkoztak vele, ő pedig szóbahozta, hogy szeretne itt aludni, amire én mondtam, hogy szerintem előtte jó lenne, ha Anyáékkal is találkozna.. Nyilván nem egy délutánt szántam erre, csak egy rövidke bemutatkozás stb., meg pár szó, aztán mindenki menne a dolgára, de nyilván Anyuéknak még idegen, ezért nem akartam, hogy rögtön az legyen, hogy itt alszik. Ebbe ő is belegyezett stb. Kedden kérdeztem is, hogy akkor mikor jössz? Mondta, hogy majd este... Fél 8 körül írt, hogy most ért haza stb, mit csinálok.. a talit szóba sem hozta.. de már este 8kor én se, mert kb mire ideért volna 9 óra lett volna, és szerintem a szüleimtúl sem várhatom el, hogy "szalonképesek" legyenek munka után, meg főleg, hogy reggel is mentek volna.. A barátomtól viszont rosszul esik, hogy nem szólt volna, hogy nem jön, vagy, hogy dolga volt és halasszuk máskorra, de szóba sem hozta... mintha meg sem beszéltük volna. Most meg alig beszélek vele...
2017. nov. 30. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egyertelmu, hogy nem megyunk hetkoznap este vendegsegbe, igy mivel rosszul jott ki a lepes, fel sem hozta.
2017. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ő írta, hogy estére jön... Én úgy lettem volna, hogy ha pl nem akar bejönni, mert írod, nem zavarkodik... attól mi még találkozhattunk volna.. De utána még annyiban sem szólt, hogy mégsem jön..
2017. nov. 30. 14:35
 3/8 Fruzs33 ***** válasza:
Szerintem jogos volt,de ezek szerint nem vagytok hosszú ideje együtt,gyakorolni kell a megértést.(Szerintem)
2017. nov. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Illett volna szólni,hogy most nem ér rá.
2017. nov. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Mióta vagytok együtt?

Szex már volt?

2017. nov. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként rákérdeztél, hogy miért felejtette el? Vagy ez is olyan kapcsolat, ahol hamarabb fekszetek össze, mint hogy valamit képesek legyetek egymással megbeszélni?
2017. nov. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érzékeny vagy. Igazad van, de ne csinálj belőle ügyet
2017. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Jogosan akadtam ki a barátomra?"


Nem.

Ilyen piszlicsáré problémácskákon nem akadunk ki, hanem megdumáljuk.

2017. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!