Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan húztam fel magam?

Figyelt kérdés

A páromnak tegnap küldtem messengeren egy szexi képet magamról. Ilyet még nem tettem eddig de gondoltam meglepem valami újjal, hogy kicsit feldobjuk a dolgokat.

Arra számítottam hogy megdícsér vagy valami, de ehelyett azon lovagolt hogy én ilyet nem szoktam meg fura stb.

Szerintem jó hogy felhúztam magam meg rosszul esett hiszen más pasi örülne az ilyennek nem?

Utána azért mondta hogy jó stb de nem volt túl meggyőző.


2017. dec. 3. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden érzés jogos. Szerintem ezzel csak a kedved szegi attól, hogy később merj kezdeményezni, színt vinni a szexualitásba, nem volt jó húzás tőle. De ezt inkább vele kellene megbeszélned.
2017. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Azon lepődhetett meg, hogy eddig ezt az énedet nem ismerte, és nem is feltétlenül tetszik neki ezek szerint. A szolídabb, visszafogottabb énedet szerette valószínűleg, nem szokott ahhoz hozzá, hogy ennyire az arcába van tolva az erotikus vonal a barátnője részéről. Beszéljetek erről, szerintem bár most meglepődött, idővel biztos meg tudná szokni. Nem hiszem, hogy sok pasi lenne, aki ne örülne ennek.
2017. dec. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Őszintén mondva, az a nő aki nekem ilyet küld, nagyot esik a szememben. Nem lennék benne biztos, hogy tud reálisan gondolkodni. Volt már, hogy kaptam én is, de utána volt egy komoly elbeszélgetés.
2017. dec. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen az igaz hogy én

alapjáraton visszafogottabb vagyok, de neki eddig rámenősebb barátnői voltak.Szóval ezert is gondoltam tetszeni fog neki. Bár az is igaz hogy nem a nagy szavak embere, nem az a bókolós tipus.

2017. dec. 3. 11:39
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Az a pasi aki nem örül egy neki szánt szexi képnek,az nem normális.
2017. dec. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon konzervatív lehet a barátod, hogy egy párkapcsolatba ne férjen bele ilyesmi attól, akit szeretünk. Ez a rugalmatlanság, merev ragaszkodás olyan elvekhez, amit nem is mi magunk, hanem a társadalom kreált (milyennek kell lennie egy nőnek, hogyan kell viselkedni egy férfinak)csak gátakat szab két ember között.
2017. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

Taktika.

A legtöbb pasi hanyatvágódik rajta dícséri, de ő meg csak úgy tudomásul vette.


És te vele vagy mert ő ilyen ez talán vonzóbb neked tudatalatt hogy nem vágódik hasra küzdened kell érte persze rosszul is esik meg fel is húztad magad rajta, de tudja hogy vonzódsz iránta és megteheti hogy közönyösködjön eredmény te ezen katogsz miért ilyen és közben meg vonzódsz is hozzá.


Sok nőnek az az unalmas ha hasra vannak tőlük vágódva, és rommá dícsérik a lányt.


De néhányan inkább eljátszák" a hidegcsávót miközben nyilván ők is örülnek neki és bejön a számításuk is akár tudatos akár nem.

2017. dec. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!