Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a pasimnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a pasimnak nehezére esik hazakisérni éjfél körül, utána meg a fejemhez vágja?

Figyelt kérdés
Kb 10 percre lakunk egymástól, és az időnk úgy adja, hogy nem birunk előbb találkozni, erre múltkor nem akart hazakisérni, és én kiakadtam, akkor nagy nehezen rá vette magát. A legjobb az egészbe, hogy tudja, hogy félős vagyok és milyen dolog, az hogy a fejemhez vágja. Ő azért nem jön hozzám, mert koleszba lakok. Szerintetek ez annak a jele, hogy nem szerelmes? Napközben nem várom el tőle, hogy kisérgessen, de este igen.
2017. dec. 15. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Franc se jarna egy ilyen csicskaval. Egyszeruen csak jobban fel mint te :D

Az en parom este 9 kor is atkiser inkabb a sotetbe baratnomhoz, aki 4 perc setara lakik!

2017. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos igen, ez annak a jele! Dobd ki nyugodtan. Csak jobbat találsz!
2017. dec. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%

Naneee.. felnőtt nőként én nem várnám el, hogy elkísérjen a barátom 10 percnyire..


Felesleges macera neki.


Szedd össze magad és ne legyél már felnőtt ember létedre gyáva. Tanuld meg megvédeni magad. Gondolom nem kihalt erdőn keresztül kell átmenni.

2017. dec. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 20 perc "tulmunka" nála nem fér bele akkor sokat ne várj ettöl a kapcsolattol (leginkább semmit!)!
2017. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
#3as annyi eszed lehetne, hogy bőven nem kell erdőkön átmenno, hogy az ember belefusson kötekedő, részeg alakokba. Ebben az esetben azért csak jobb egy nőnek, ha van mellette egy férfi. És amúgy önvédelmi dolgokat tanulni se két perc, akkor már egyszerűbb ha a srác elkíséri. Elég gáz, hogy 10 percen problémázik.
2017. dec. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
bameg, ha szeret veled lenni, akkor azért kísér haza hogy veled legyen.. ha nem szeret veled lenni, akkor me, miért is vagy vele ??
2017. dec. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos sokáig tart felvenni a gumicsízmáját a parasztnak!
2017. dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!