Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Túl reagálom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Túl reagálom? 25évesek vagyunk

Figyelt kérdés

A párom szòlt h a karácsony egyik napját sem töltheti velem, mert családdal lesz es ezt elvárják a szülei

DE. .....

Felsem hivhat szenteste.

A szüleim pàr ève mentek el, tudja hogy egyedül leszek itthon. Es mègcsak felsem hiv. Dühìt ès egyben borzalmas èrzès.


2017. dec. 15. 20:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát kb. addig lenne a párom.
2017. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első már leírta, amit akartam.

25 évesen miért szólnak bele? Nem gyerek már.

Amúgy meg előbb-utóbb minden gyerek kirepül a családi fészekből, ennek tudatában kell egyáltalán szülni...


22/N

2017. dec. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket
2017. dec. 15. 20:48
 4/18 A kérdező kommentje:

Erre mègis mit mondjak neki?

Nem akarok "kinyafogni " h jöjjön v hivjon, az már nemis esne ugy jol.

2017. dec. 15. 20:50
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez irtó gáz és szégyen. Szerintem nem lesztek ti hosszútávon együtt, és tudod miért? Mert a későbbiekben is a párod életébe bele fognak szólni a szülei. Anyuci pici fiacskája / kislánya. És az a leggázabb, hogy még erőfeszítést se tesz azért, hogy kiálljon értetek.


Részvétem szüleid elvesztéséért. :(

2017. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kirugnam. Nem vicc. Az lenne a minimum h hivjon fel,de ha nem 14evesek vagytok akkor mi az h a szulei nem engedik? Kitartas! Tudom milyen szar erzes lehet egy ilyen karacsony de lesz szebb karacsonyod!!!!
2017. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Akit ennyire a szülei uralnak 25(!!!) évesen az nem lenne a párom. Itt nemcsak arról van szó,hogy nem veled van egy ünnepen hanem arról is,hogy sosem lesz veled semmiben...
2017. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
És a szüleinek eszébe sem jut téged meghívni? Hm....
2017. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Több kérdés is eszembe jutott, a javát már leírták..


A másik, hogy "Felsem hivhat szenteste. "

- Ez mi? Tán megtiltják? Hogyan? Nem értem!

Eleve téged miért nem hív, ő vagy a szülei?


Könyörgöm, egy 25 éves, elviekben felnőtt férfiról írsz, nem? Vagy elírtad a 15-öt?...

Nem rosszindulatból, hanem pont hogy fordítva: minek küszködsz egy ilyennel?

25N

2017. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nehogy lebukjon már, amikor mással-csajszival karizik...;)
2017. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!