Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Vagy én reagálom túl

Figyelt kérdés
Összeköltöztünk a barátommal, kifizettük a bért+közköltségeket fele-felébe, de ő pénz nélkül maradt egy teljes hònapig. Én dolgozok 4 òrába egyetem mellett, és teljesen nyugodtan költi a pénzem. Cigit vesz magának, sört, taxizik belőle, stb. s ez így fog menni még egy hònapig.

2017. dec. 15. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kezdem azt hinni, hogy a nők direkt jönnek össze ilyen taplókkal. vagy legalább is valami rejtett pszichológia lehet mögötte. baze...
2017. dec. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Közös kassza? Eddig is szórta a pénzt? Mennyi marad neki a fizetéséből a következő hónaptól? Miért nincs tartaléka? Hol lakott eddig? (Albérlet, szülők, stb.)

Lehet, hogy rossz ötlet volt ez az összeköltözés. Ebben az esetben ne félj kilépni ebből a helyzetből.

2017. dec. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszéled vele,hogy vagy szórja a pénzt és nem adsz neki (ergo vége a közös kasszának) vagy megtanul bánbi vele és CSAK egy elégséges összeget kap amit nem tud szórni.

Plusz vélemény;hogy én sem értem a gyakoris nők azon részét akiket így le lehet húzni.

2017. dec. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Lennék a párod, eladnék mindent, be a bankba a pénz.

Elonyeim: nem taxizom, dohanyzasom heti 6euro, csak magamnak veszek sort.

2017. dec. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor egy dolgot nem értek. A kedves kérdező leír egy olyan kérdést, amire 100- ból 96 ember nemmel válaszol, de nem beszéli meg azzal, akivel él és akivel problémája van??? Kommunikálj!!! Nem tök mindegy, hogy " mi" mit mondunk...
2017. dec. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán beszélj vele, hogy ezt nem kéne, és zárd el a pénzcsapot. Mond meg neki, ha valami tényleg fontos, akkor kisegíted, de hülyeségekre nem szórhatja el.
2017. dec. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy fér hozzá a pénzedhez? Ha lopja, akkor nem normális. Ha közös kasszán vagytok, akkor ez van, vagy vége a közös kasszának vagy megtanítod a pénzzel bánni. Ha meg te adod oda neki, akkor hülye vagy.
2017. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!