Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha a barátnőtök nem lenne hajlandó elhagyni a lakást? Úgy értem egész nap otthon tesped?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 4 éve együtt vagyunk de ezekszerint nem passzolunk. Ő egyszerűen képtelen bármiféle kompromisszumra, ha tehetnék otthon ülne hetekig és ki sem mozdulna, sorozatokat nézne, gépezne meg még ki tudja mi "érdekeset". Rengeteget vitázunk emiatt mert szerinte én idegesítő vagyok és folyton menni akarnék mindenhova ő meg ezt nem érti. De ezt úgy kell elképzelni, hogy mivel együtt élünk a bevásárlásokat is én intézem egyedül 99%-ban mert oda sem képes eljönni. Ha mégis eljön előtte azt mondja "jó de akkor 1 hétig befogod" "jó de akkor mindent megkapok amit szeretnék ha már eljövök". És az olyanok, hogy megígéri hogy eljön velem például karácsonyi vásárra aztán persze lemondja. Aztán másnapra megígéri és megint lemondja és még kiderül, hogy én vagyok a hülye aki nincs rá tekintettel. Még valami fancy helyre sem hajlandó eljönni komolyan mondom hihetetlen. Itthon "van" sz*rt se csinál ennyiből áll az élete meg néha bemegy órákra mert egyetemista. Én ezt már nem bírom. Miatta költöztem ide még 1,5 éve és senkit nem ismerek itt, max pár embert néha velük el tudok menni de ez édeskevés. De ha szórakozni megyek el nélküle azért is megszól, de eljönni már nem lenne hajlandó sőt ha elutazok azt sem szereti igyekszik keresztbe tenni olyankor vagy hisztizik, hogy rossz neki egyedül.

Nem volt mindig ilyen nyilván, azóta van ez hogy összeköltöztünk.


2017. dec. 16. 16:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%

Miért nem szakítotok?


Nyilvánvaló, hogy nincs igénye kimozdulni, te pedig pezsgőbb kikapcsolódásra vágynál, egyszerűen nem találkoznak az igények.

2017. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
40%

Itthon "van" sz*rt se csinál ennyiből áll az élete meg néha bemegy órákra mert egyetemista.


Most akkor sz.rt se csinál, vagy egyetemista? Bemegy suliba és otthon meg megszakad a tanulástól? Vagy nem? Milyen szakra/karra jár? Ebből mondjuk sok minden kiderül.

2017. dec. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én nem varnám teljesen a nőre a dolgot, hogy lusta. Ha semmi enegiája (ai látszik az életstílusából) nehéz egyáltlán rávenni magát, hogy kikeljen az ágyból, nemhogy takarítson. Biztos vagyok benne, hogy nem érzi jól magátt, csak nem tud vátoztatni, a régi betanult viselkedés könnyebb, kényelmesebb. Véleményem szerint rossz helyen van, van egy kis depressziója vagy valamilyen traumája. Kideríteném, hogy tényleg eza helyzet.


Ha nem, és csak lusta és nem igényli az emberet akkor szakíts vele, hosszú távon felőrli a kapcsolatot a különbség.

2017. dec. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

ha miatta költöztél, hát költözz vissza.

Ez már most is halott ügy, mi lesz ebből még négy év múlva?

2017. dec. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Introvertált vs. extrovertált.

Ne bíráld őt!

Ahogy persze neki sem illik bíráskodni fölötted.

Egyszerűen nem egyezik az életviteletek, szóval el kell döntenetek, hogy hosszú távon összeegyeztethető-e ez vagy sem.


22/N

2017. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
59%

Nehogy már mi sajnáljuk a lányt, hogy depressziós stb. A társas kapcsolat örömteli legyen ne az egyik fél nyígása... Ha a barátnődnek baja van vagy lusta, keressen dokit.

Te meg hagyd el, fiatal vagy találsz jobbat (sőt ennél csak jobb van).

2017. dec. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!