Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én nem vagyok elég "felnőtt"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem vagyok elég "felnőtt"? Túlreagálom?

Figyelt kérdés
A párommal esküvő előtt állunk. Nagyon szeretem őt, de a legjobb barátját nem. Idegesít, hogy minden nap küld neki valami szexvideót, vagy csak egy képet meztelen nőről. Ha szóváteszem neki, hogy ez engem zavar, annyi rá a válasz, hogy ő nem tehet róla, nem kéri csak kapja ezeket. Szervezik a legénybúcsúját, ahová több sztriptíztáncosnőt akar a barátja hívni, pedig én megkértem hogy ilyesmi ne legyen. Gyerekes, ha nem szeretném ha a páromhoz idegen nők dörgölőznének meztelen az esküvőnk előtt egy héttel? A barátjának évek óta nincs kapcsolata, amit én teljesen megértek. Miért kell ezzel más kapcsolatát tönkre tenni? Szét akar választani minket? Párom miért nem állítja le, ha tudja hogy engem zavar?
2017. dec. 17. 16:14
 1/5 LazyJones ***** válasza:
64%
Mert a párod is önálló, felnőtt ember. Figyelembe veszi (veheti) azt, hogy te mit szeretnél, de ne akard ilyen téren kisajátítani. A barát különös állatfaj, kívülálló sokszor nem érti, két ember mitől lesz egymás barátja, de ezért nem is kell feltétlenül feszegetni vagy megérteni. Ha meg a párodban nem bízol ennyire, hogy egy legénybúcsú kapcsán képes vagy kiakadni, el kellene gondolkodni, hogy mennyire is vagytok bizalommal egymás, és a kapcsolatotok iránt.
2017. dec. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4%
Ilyeneken egészséges mentalitású ember nem akad ki. Kit édekel milyen full ismeretlen nőre csorgatja a nyálát? Én is megnézek nő létemre egy jó csajt hát istenem... Párom haverjainál is ez a téma általában, sosem zavart, ugyan úgy bekapcsolódok a beszélgetésbe. A párod felnőtt ember basszus. Férfi, igen, tetszeni fog neki más női test is, ahogy neked is tetszik az övén kívül más férfi test. Ebben nincs semmi rossz. Pusztán le akarod őt korlátozni, ez pedig undorító szokás és nagyon gyerekes.
2017. dec. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

A barátját már ismered.

A párodat???

2017. dec. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Teljesen igazad van hogy ezeket kifogásolod. Rossz heleyn tetted fel a kérdést. Itt a kérdezők zömének természetes dolog a hármas szex vagy a szvinger vagy ha a nővét másik férfi dugja a szeme lárttára.

Nem vagyunk egyformák sem erkölcsi korlátokban sem izlésben.

Ha a barátodnak is természetes hogy elgénybúcsúban pucér csajok táncolnak (elárulom voltam ilyenben és aki akart mást is csinált) akkor nem illetek össze erkölcsi téren.

Én a helyedben nagyon meggondolnám az esküvőt mert később a helyzet csak romlani fog.

2017. dec. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem amelyik legénybúcsúm lány van ott a házasság is komolytalan. Ha egy átlagos napon nem táncol örömlány az ölében akkor nem hinném hogy a legénybúcsún "szabadna". Persze ettől még sok legénybúcsún ott az örömlány és ahogy írták is többnyire plusz pénzért (sok esetben már előre befizetve) van ott happy end is.

Mi a párommal (az ő kezdeményezésére) megegyeztünk hogy ő nem hív lányt én nem hívok táncos fiút és remekül elleszünk. Két olyan házasságot ismerek amik az elmúlt pár évben köttetek és volt örömlány... az egyik egy év múlva válással végződött többedik megcsalás után a másik még tart de felváltva csalják egymást a felek.

Szerintem nem gyerekes hogy nem értékeled az örömlány ötletét és úgy gondolom ha a párod komolyan gondolná a hűségi fogadalmat eleve leállította volna a barátját mikor az először közölte mit tervez. De abban semmi kivetnivalót nem találok hogy a fiúk küldenek egymásnak ilyen olyan videókat. Pasik ennyi jár nekik és egy ismeretlen névtelen pucér nő képével nem fog megcsalni. És nem kell hogy kedveld a barátját de azt hogy támadod a kapcsolatukat nem tartom célravezetőnek és ez viszont gyerekes. Biztos lehetsz benne hogy a haverja legalább annyira rühell téged mint te őt. A párod pedig két tűz közé keveredett és valószínűleg nem tudja melyikőtökkel mit kéne tennie.

A táncosnő dolgot üljetek le és beszéljétek át a kettejük barátságát és netes "szórakozását" pedig hagyd figyelmen kívül.

2017. dec. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!