Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok elaludni a pasimnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elaludni a pasimnál?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt a pasival , és 4x már “aludtam” is nála. Vagyis nem, mivel nem tudok elaludni. Konkrétan reggelig csak forgolódom. Illetve gyötörnek a pukik , mivel azt sem tudom kiereszteni soha , meg nem is akarom. Felfúvódott hassal fekszem mellette reggelig.. Ez a 2.kapcsolatom eddig, az első 1,5 éves volt és ott nem emlékszem ,hogy gond lett volna az alvással meg egyéb dolgokkal. Azt is tudni kell,hogy 5 éve tök egyedül voltam , senkim nem volt és most szörnyen stresszelek az új kapcsolattól. Bénázok a pasi előtt és kínosan érzem magam néha..szóval nem tudom ,hogy kell viselkedni egy kapcsolatban. Illetve a pasi nagyon nem az én korosztályom. 21/L ő pedig 41 éves pasi.
2017. dec. 17. 20:42
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
A kérdés hogy mit gondoltok erről?
2017. dec. 17. 20:43
 2/34 anonim ***** válasza:
74%
Biztos nem rak meg jól különben aludnál mint a bunda.
2017. dec. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
45%
Mit akarsz egy ilyen vén phaszitól?
2017. dec. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
51%
Én se bírnék faterral aludni...
2017. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Miért nem a kérdésre válaszoltok? Nem mindegy hogy kivel vagyok?
2017. dec. 17. 20:54
 6/34 anonim ***** válasza:
86%

1.: ha nagyon zavarban vagy még az elején, szerintem menj ki "pisilni" és ott eregesd ki a pukikat. Máris könnyebb elaludni ha nem feszít semmi.


2.: ne parázz. Nyilván egy 41 éves vén fószer tisztában van vele, hogy emberből vagy, és ha már együtt vagytok, szimpatikusnak talál, akkor valószínűleg ő is elfogadja ezt- pláne, hogy valószínűleg ő sem teljesen mentes az efféle problémáktól. Ha meg nem csak a puki miatt idegeskedsz, hanem a korkülönbség is aggaszt, akkor két lehetőség van: beletörődsz, hogy ez neked sok, nem megy, szakítasz, avagy belegondolsz hogy valószínűleg ő sokkal jobban izgul a kapcsolatotok miatt, mint te, és ettől megnyugszol.

2017. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
88%
Reggelre azért edd ki a lazacot a hűtőből!
2017. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
A korkülönbség nem is aggaszt, de az új kapcsolat gondolata igen. Annyira megszoktam a szingliséget ez alatt az 5 év alatt ,hogy szorongok a dologtól konkrétan. Csak egyedül tudok aludni. Meg folyamatosan programokat szervez (heti 4x biztosan) , amiket élveznem kéne tudom , de nem mindegyiket élvezem. Biztos hülye vagyok..
2017. dec. 17. 21:01
 9/34 anonim ***** válasza:
90%

Na ilyet sem láttam még, hogy valaki inkább szándékosan szenved mert nem akar fingani, inkább értetlenkedik, hogy mit csináljon.

Néha irigylem a lányok problémáit, komolyan.

2017. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Felfújódás ellen már régóta vannak vény nélkül kapható "gyógyszerek" - nem érné meg kipróbálni?


Egyébként meg ne csinálj belőle akkora problémát. Szólj a pasidnak, hogy ilyen gondod van, nem tehetsz róla, ha előfordulna, sajnálod és kész. Nem hiszem, hogy ezek után ne akarna az öledbe bukni, úgyhogy fölösleges ennyit pörögni rajta.

2017. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!