Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom nem keres?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom nem keres?

Figyelt kérdés
Összevesztünk a pasimmal és eddig minden vita után, mikor ő volt a hibás akkor is én kerestem őt hogy beszéljük meg. Ezért most úgy gondoltam hogy megvárom ő vajon tesz-e azért hogy megoldjuk a problémát, és már napok óta nem keres nem is hívott fel ami nagyon rosszul esik de én mostmár mégjobban nem akarok utána menni... Mit tehetnék? Ennek az egésznek így lehet értelme sincs?

2017. dec. 17. 23:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Ennyire gyerekes hogy lehet valaki... Korotok?
2017. dec. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%

Várni akarsz? Akkor várj.


Ha megoldani, akkor keresd.


neki ezek szerint nem vot akkora nagy dologamit csinált, hogy keressen.

2017. dec. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%
Büszkeség... tudod, hogy hány kapcsolatot tett már tönkre, hogy hívjon ő, nem hívjon inkább ő...
2017. dec. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha így szakítgattok és minden esetben te melegíted újra a képosztát az nem stimmel.


Keress olyat aki tényleg szeret téged.

2017. dec. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Végre rájöttél, hogy ő nem a párod, csak dugásra kellesz neki?
2017. dec. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk együtt
2017. dec. 18. 00:52
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha van egy rendszer amiben megvan a dolgok menete (te keresed őt), akkor az nem fog megváltozni egyik pillanatról a másikra. Ha mindig te keresed akkor neked kell keresni, legalábbis ezt gondolja. Ez nem feltétlen jelenti azt hogy nem szeret vagy szakitani akar.
2017. dec. 18. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Az egész gondolkodásodat át kellene alakítani. Ketten vagytok a kapcsolatban. Ha gikszer van, azért mind a ketten felelősek vagytok. Nincs olyan, hogy csak az egyik fél a hibás. Próbáld meg megérteni, mit miért csinál vagy épp nem csinál a párod. Nem mondtál neki semmi meggondolatlant, amit Te nem gondoltál komolyan, ő viszont komolya vette? Pl.egy "hagyj békén" félmondatot ő érthet úgy, hogy nem akarsz vele beszélni. Akkor ezért nem keres. Jó lenne, ha elmesélnéd, pontosan mi történt, és akkor ki lehet bogozni, miért nem keres.
2017. dec. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%

Most mit lehet erre mondani?

Én nem akarnék ilyen kapcsolatban lenni, ahol egy vita után napokig nem keressük egymást.

Később ha összeházasodtok, lesz egy közös hiteletek és egy gyereketek, akkor mit csináltok egy vita után majd?

Elmegy és napokig nem dugja haza az orrát, vagy mi ?

Meg kell tudni beszélni a dolgokat.

Két irányúnak kell lennie, az kevés, ha csak te akarod megbeszélni mindig a dolgokat.

2017. dec. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem el kell dönteni, hogy mit akarsz... megtartani, vagy abbahagyni. Ha az első, nyugodtan keresd, de mond el a problémádat is. Ha a második, hagyd békén.
2017. dec. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!