Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha parom minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha parom minden nap olyat keres, hogy problemat lehessen csinalni belole?

Figyelt kérdés
Mar majdnem mindennapossa valik, es nekem ez nem jo, mert a gyerek is latja h mi van

2017. dec. 3. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Beszélj vele. Ha nem működik, akkor meg nem kell erőltetni.
2017. dec. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván nagy problémái vannak. Akár a munkahelyen, akár kettőtök között, akár az anyagi, akár az érzelmi életét illetően. Valószínűleg valami bántja, valami foglalkoztatja, valamit nem tud kezelni, ezért mindenbe beleköt, csak hogy levezesse a feszültséget.

Erre a legjobb mód, hogy leültök szépen, nyugodt körülmények között és megbeszélitek, hogy mi bántja ennyire, mi a problémája, hátha meg tudjátok oldani.

2017. dec. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Aki így viselkedik az ha nem is tudatosan, de elégedetlen a kapcsolatával. Szerintem beszéld meg vele hogy igazából mi a baja mert ha keresi a problémákat akkor igazából ürügyet keres.
2017. dec. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk apám volt ilyen. Anyám minden egyes mozdulatába belekötött, mindenből problémát csinált, ha nem volt, akkor gyártott, mert már nem szerette anyámat, anyám sem őt, csak anyám nem akarta elhagyni a házat, de ebbe ne menjünk bele, hosszú. Elváltak sok-sok veszekedős, szar év után, azóta minden rendben. Szerintem veled van a baja.
2017. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a gyors valaszotokat mindenki jol gondolja es igazat adok nektek. Tenyleg igy van ahogy mindenki irja, h ha latja is h ragyog a lakas, ennivalo van, a mosogato es szennyestarto is ures, tisztasagot lat, a pici gyermekkel minden rendben van, boldog, szeretettel varjuk haza este az apat, es neki ez sem jo. Neha a kozos vacsorazasig sem jutunk el mert mar addigra megvan a keresett hiba. Tenyleg mindenben a kedvere jarok, napkozben nem vagyok lusta, a kicsibaba mellett mindent elvegzek. Es kezdi a kulon alvast es a par napig tarto mosolyszunetet.
2017. dec. 3. 18:23
 6/13 anonim válasza:
24%
Ezért nem kell próbálkozni azzal, hogy gyerekkel magadhoz köss egy pasit, ez ugyanis még soha senkinek nem sikerült, lám, neked sem.
2017. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Töltötök elég időt kettesben? Vagy csak anyuka és apuka vagytok? Férfinek érzi magát melletted? Érzi, hogy mennyire férfiként tekintesz rá, hogy mennyire vágysz rá? Rendben van a nemi életetek? Mert amit leírtál az mind arra utal, hogy nagyon nincs. Lehet, hogy jó háziasszony és jó anyuka vagy, de a férjed viszont mint férfi lehet, hogy nagyon elhanyagoltnak érzi magát. Hiányzik neki a szenvedély. Frusztráció is okozhatja ezt a viselkedést, amit meg nyilván az elégedetlensége okoz. És ha a háztartással, gyerekneveléssel elégedett, akkor már csak a magánélet maradhat, ami nagyon nincs rendben, erre utal az is, hogy külön alszik. Valószínűleg teljesen elhidegült tőled.
2017. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszi nektek is aki azota valaszolt. Igen mindennel elegedett, tudja h szeretjuk ot, de azt is latja h nekem es a babanak is rosszul esik amit csinal. Meg az h miutan mar beleis kotott valamive, en egy szot sem szolok azutan, nincs veszekedes vagy vita, de o mar ami csak kijohet a szajan mindent mond ram. Felhozza h mashova koltozik, elvalik, mast keres, es mar legutobb olyat is kitalalt h miert hazudok neki, h o a gyerek apja. De masnap meg imadja a picit, tiszta apja a kislany, nagyon szereti ot. Mar rengeteget gondolkoztam hol lehet a hiba, miert csinalja ezt. Hogy senkije nincs abban pedig biztos vagyok. Mas az oka a viselkedesnek csak nem tudom egyenlore hogy mi az
2017. dec. 3. 18:42
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Azt viszont nem válaszoltad meg, hogy milyen a nemi életetek? Milyen a kapcsolatotok, mint nő és férfi?
2017. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
45%

A pároddal agyilag nincs rendben valami.

Egyébként épp ez a baj. Kb ki van nyalva a segge és már semmi nem jó neki. Ha nem lenne minden nap csillogó a lakás, főtt étel, üres szennyes lehet nem lenne ilyen. Ne akarj mindenáron megfelelni neki...

Kérdezted már mi baja? Lehet túl sokat dolgozik.

2017. dec. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!