Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet ennyire bántó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ennyire bántó valaki, mi az hogy nem vagyok romantikus alkat?

Figyelt kérdés
Tök véletlen meghallottam hogy amikor a barátom a haverjával beszélt akkor pont rólam esett szó,hogy én mennyire nem vagyok romantikus alkat. Nem bántó szándékkal mondhatta a barátom,de teljesen téves az állítása és ezt megcáfolom. Nem is értem hogy mondhatott ilyet? Mégiscsak rosszul érintett. Tekintve,hogy pont most lesz a ki,,,ott karácsony is a napokban és veszem neki az ajándékot, szeretnék majd finom vacsorát csinálni meg minden ami romantikus dolog. Erre pont azt kell meghallanom,hogy nekem semmi érzékem a romantikához,de ah nem is baj. Mérgemben úgy döntöttem nem is készülök semmivel sem. Oda adom neki az ajándékot aztán kész. Nem kell romantikus vacsora, gyertyák,szex meg ilyesmi. Mert én nem vagyok romantikus. Röhej! Még képet is nyomtattam ki kettőnkröl amit neki akartam adni. Szerintetek jogos,hogy ezzel megbántott engem? Vagy túlreagálom? Nem értem miért esik ez ilyen rosszul. De elment minden kedvem,hogy meglepjem őt bármivel is.
2017. dec. 18. 11:09
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Azért túlreagálni nem kell. Az, hogy ki mennyire romantikus, eléggé szubjektív. Azok alapján, amit te leírtál, te normál módon romantikus vagy. Nem vagy túl nyálas, és nem vagy rideg. De ez csak az én ízlésem szerint van így. Mindenkinél mások ezek a határok. Lehet, hogy a barátod mégromantikusabb alkat, és neki az enyhén nyálas lenne a normális. Ezért mindenesetre felesleges felrúgni a karácsonyt, azért mégiscsak a szeretet ünnepe, és nem hiszem, hogy ezt bántó szándékkal mondta volna. És végül ez a "tök véletlen meghallottam" kicsit gyanús, ha nem haragszol. :D 20/F
2017. dec. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
76%

Ezzel igaza is lesz ha nem csinálsz semmit :D

Amugy ő szerintem ugy értette hogy felé nem mutatsz annyi romantikát ami neki az igénye.


Inkább beszélgess el vele erről vagy hagyd el mert ma ez a divat.Mert nem tudnak kommunikálni a párok és úgy tűnik ti sem nagyon ismeritek egymást.

2017. dec. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
52%
Jesszus milyen hisztis vagy, hogy lehet a semmin így kiborulni? A tinikategória lejjebb van..
2017. dec. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó a reakciód, mégha igazad is van. Ugyanis te most sértődötten állsz a témához és így valóban nem leszel túl romantikus. Jobb lenne, ha megbeszélés a pároddal és maradnál romantikus....
2017. dec. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Tényleg véletlen hallottam meg. A konyhában csináltam a meleg szenyókat ő meg a nappaliba jött be kinntről. És a nappali és a konyha egybe van. Nem hallgatóztam, csak pont meghallottam,hogy rólam van szó. Telefonon beszélgettek a haverjával.


Ez nem hiszti. Csak magamban hisztizem. Hülye lennék ezért veszekedni vele. Különben nem áll szándékomban szakítani vele. Szeretem őt 4 éve kapcsolatban vagyunk és szerinte nem vagyok romantikus. Sosem mondta még nekem. Megtudjuk beszélni a problémáinkat, de erre csak azért nem kérdezek rá,mert eldöntöttem akkor legyen igaza és tényleg nem kell romantikázni. Majd kap valamit,puszi,ölelés és megyek nézek valami jó kis filmet egyedül. Nagyon felcseszett ezzel. Mondom,lehet csak azért borultam ki és reagálom túl,mert nagyon vártam a karácsonyt és belelovaltam magam az egészbe most meg pofára esek. Igen,ő romantikusabb nálam ez tény, de én is attól még az vagyok csak nem olyan mértékben.

2017. dec. 18. 11:32
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak máshogy értelmezitek a romantikus alkat fogalmát.


Én is szeretem a romantikus vacsorát, az esti sétákat, stb.


De ha valakinek attól romantikus valaki, hogy elsírja magát a filmeken, giccses szerelmes verseket ír és leveleket ír, virtuális rózsákat és egyéb xarságokat küldözget a párjának, naponta 5x szerelmet vall, nos, akkor nagyon nem vagyok romantikus alkat.


N

2017. dec. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Igen,megsértődtem. Szerintem ez természetes reakció volt. Nem szokásom minden ilyen jellegű bajomat megtárgyalni vele. Vagy elfelejtem pár napon belül és nem haragszom vagy úgy jár mint most fog.
2017. dec. 18. 11:34
 8/46 anonim ***** válasza:

"Ez nem hiszti. Csak magamban hisztizem."


Az is hiszti. Ráadásul előre tervezed, milyen gyerekes, passzív-agresszív játszmázással fogod ezt lereagálni, csak gratulálni tudok. Mi is ez, ha nem hiszti? Magaddal jobban kicseszel ezzel, mint vele, tényleg megéri? Őszinte, egyenes kommunikációról hallottál már?

2017. dec. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

Szoktunk és tudunk is kommunikálni. Őszínték vagyunk egymással. De ezt most nem szeretném vele megbeszélni,mert úgy érzem nincs mit megbeszélni. Szerinte nem vagyok az és ennyi. Szerintem meg mindig törekedtem arra,hogy legyen kicsi romantikázás is. És visszaigazolásként azt kapom,hogy mégsem csináltam valamit jól. Ez az ami engem zavar. Nincs mit ezen beszélni vele, ezután csak békíteni akar, ő nem úgy értette stb. Hát én meg nem bonyolítom a dolgokat. Azt mondta nem vagyok az. Akkor az nemet jelent. Nem azt,hogy máshogy vagyok romantikus, nem annyira vagyok romantikus. Akkor ezeket mondta volna. De nem ezt hallottam a szájából.


Nem cseszek ki magammal. Ettől függetlenül is jó karácsonyom lesz,remélem majd neki is. De tőlem ne számítson semmi romantikára meg szexre sem. Mert azt bezzeg biztos szeretne azért.

2017. dec. 18. 11:43
 10/46 anonim ***** válasza:
Ja, marhára meg tudjátok beszélni a problémáitokat. Épp csak egy kihallgatott beszélgetés miatt duzzogsz. Ahelyett, hogy megbeszélnéd a barátoddal a kétségeidet. Az teljesen rendben van, hogy rosszul esett, amit hallottál. De ez a durcizás nem éppen érett, felnőtt nőre vall. Még van egy hét karácsonyig, nincs veszve semmi. Rajtad múlik, milyen lesz a karácsonyotok. Kellemes, meghitt, romantikus, szeretetteljes, vagy rideg, elutasító, sértett.
2017. dec. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!