Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális ha a barátommal több mint egy hónapja nem szexelünk már?

Figyelt kérdés
Amit érdemes tudni; ő 27, én 24. Egyetemre jár, mellette néha van alkalmi munkája(suli mellett dolgozni fárasztó, ezt aláírom) de annyi volt ebben a félévben a tananyag, pluszba meg még egy két dolgot el is vállalt az egyetemen...szóval a lényeg hogy sok órája van, sokat tanul ha itthon is van. Nem mellesleg együtt élünk másfél éve, és 2 éve vagyunk. Szóval nincs közöttünk semmi intimitás..puszit adunk egymásnak sokat, de se csók, se semmi. Lassan egy hete hogy lement neki a tanulós időszak de ő inkább alszik...... nekem mindennél fontosabb lenne ez a dolog bármit félre tudnék lenni hogy végre legyen újra köztünk egy tűz, intimitás...... hiába ültem le vele beszélni ezekszerint. Szóval igen, megbeszélni is próbáltam már vele. Egyébként egyáltalán nem hisztiztem neki ezért mert tudtam hogy fontos az iskola. Megértő voltam. Az utolsó egy hétben hoztam fel a témát neki. Szerintetek mit tehetnék?
2017. dec. 18. 22:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%

Ott már valamilyen elhidegülés van, ha nem kíván téged.

Azelőtt milyen volt? Lehet több oka is, talán nem mondja el. A legrosszabb eshetőség ezek közül, hogy már nem talál vonzónak, nem kíván.


Egyébként nem tartom normálisnak.

2017. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
19%
Szexelj olyannal aki nem impotens
2017. dec. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem normális. Oké, összeköltözéssel, idővel valamennyire csölkeb az együttlétek száma, de ez már nem tűnik normálisnak. Mi hasonló korúak vagyunk a párommal, három éve együtt és szinte minden nap, amit együtt tudunk tölteni van szex.

A helyedben leülnék a párommal és kerek-perec rákérdeznék, de nem hisztisen, hanem nyugodtan

2017. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki hogy én ezt nem bírom.. egyszerűen annyi feszültség van bennem a kielégületlenség miatt....vagy nem is inkább az hanem hiányzik ilyen téren a pasim... olyan dolgokon felhúzom magam amiken egyébként nem szoktam. Tiszta idegbetegnek érzem magam. Soha nem hisztizem neki szeritnem egy normális leány vagyok de ezt már nem bírom tény és való.
2017. dec. 18. 22:31
 5/24 anonim ***** válasza:
26%
Pl. eljöhetnél hozzám karácsonyra.
2017. dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én is a nyugodt beszélgetést javaslom. Ha nem sikerül megbeszélni, akkor túl sokáig már nem lesztek együtt.
2017. dec. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
13%
Kotord elő a fiók mélyéről a vibrátorodat és elégítsd ki magad párszor. Ha kicsit kisimulsz, talán vonzóbb tudsz lenni. Egy házisárkánnyal senki sem szívesen bújik ágyba. Amúgy próbáltál már rámászni? N csak szerényke-erényke módjára, hanem úgy, mint egy úthenger? Megmarkolod a tökét, letéped a ruháit, kvázi megerőszakolod. Próbáld ki. Ha hatástalan, akkor szedd össze a cuccod és tűnj el az életéből. A szexhiány még elviselhető, de az intimitás teljes hiánya elfogadhatatlan.
2017. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
A nyugodt beszélgetésen túl vagyunk. Megbeszéltük hogy több időt szánunk/odafigyelünk egymásra... ez volt lassan másfél hete kb. Azóta nem sikerült ágyba bújnunk egymással.. ez ellen szól hogy esténként mindig összebújunk, amikor csak tudja csapkodja a fenekemet mert szereti, ölelgetjük egymást, puszilgatom én is, ő is engem stb... egyedül a szex téma nincs meg.
2017. dec. 18. 22:42
 9/24 A kérdező kommentje:

Hogyan másszak rá ha még egy atombomba sem tudja felébreszteni?:D egyébként köszönöm, nem vagyok házisárkány. Szimplán ő is meg én is feszültebbek vagyunk a kelleténél.

Bevállalós csaj vagyok, végső elkeseredésemben fordulok hozzátok most.

2017. dec. 18. 22:44
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem kívánom a maszturbálást, vele szeretnék lenni, ennyi csupán
2017. dec. 18. 22:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!