Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Genevieve kérdése:

Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire zavarban? 16/l

Figyelt kérdés
Suliban szoktam találkozni egyszerűen álmaim pasijával:D Msn-en sokat beszélgetünk meg telefonon is,meg ilyenek,de amikor a suliban megszólít,iszonyatosan zavarba jövök:/ már rá is kérdezett miért vagyok ilyen furcsa,hogy zavar hogy leszólít,meghogy szégyellem,meg ilyenek? Később én szeretnék tőle többet is,de ha élőben nem tudok egy szót sem szólni,hát hoogy?:/
2010. jún. 2. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
na izgulj... és ne foglalkozz mások véleményével hogy ki mond rá ha neked jó csak az számít :)
2010. jún. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
vegyél egy miniszoknyát, ne húzz alá bugyit és amikor megszólít, húzd fel a szoknyád, tárd ki neki az elízium kapuját, és figyeld a reakcióját. Nagy bakot nem lőhetsz vele
2010. jún. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Farsangon öltözz be óvszernek
2010. jún. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
30%
bolond :D
2010. jún. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem szégyellem őt,sőt.. én szeretnék vele lenni,csak egyszerűen leáll az agyam vagy nemtudom:D

Ez ellen van valami 'orvosság'? jó lenne ha feltalálnák:)

2010. jún. 2. 23:33
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem egyszer valaki megkérdezte, hogy gátlásos vagyok-e. Mondtam neki, hogy hát igen, az vagyok. Erre ő azt mondta: "Tudod, hogy lehet legyőzni a gátlásosságot? Úgy, hogy mindig az ellenkezőjét csinálod annak, amit gondolsz!" Ugyanez az ember mondta nekem azt is, hogy ha mindig ugyanazt csinálod, amit csinálsz, akkor mindig ugyanaz az ember maradsz, aki vagy. Szóval most én is csak ezeket tudom mondani neked, gondolkodj el ezen és próbálj meg változtatni. Aki akar az meg tud, csak rajtad áll.
2010. jún. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem értem miért kell elhülyéskedni,amikor egy igen komoly kérdés volt:( majd ha nem tudok helyesen írni,rossz kategóriába teszem a kérdést és még plázacicaként is viselkedem,akkor tanácsoljatok nekem ilyeneket,jó? köszi;)
2010. jún. 2. 23:34
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg őszintén, hogy zavarban vagy, biztosan aranyosnak fogja találni.
2010. jún. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Elmentettem kedvencek közé
2010. jún. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
tudja,látja rajtam,de kérdezte hogy miért.. nem tudja,hogy tetszik és nem is szeretném még elmondani neki:) indoknak meg nem tudtam kinyögni kb. semmit:/
2010. jún. 2. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!