Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyek zavarban?

Figyelt kérdés
Srácokkal nemtudok beszélgetni...Vagyis annyira zavarba vagyok, hogy-ha egy srác beszélgetni akar velem, hogy szinte nincs semmi gondolatom és nemtudok semmit mondani csak max a kérdésre röviden válaszolni vagy egy igen-nem-et...Mostmár naon kezd ez zavarni...mit csináljak?
2007. nov. 18. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem próbálj olyan srácokkal beszélgetni, akik melett nem vagy zavarban (tesó, unokatesó, szomszéd srác akivel együt nőtél fel), aztán esetleg plusz egy-egy haver, hátha belátod hogy nem harapják le a fejed. Másik ötletem hogy próbálj a neten dumálni, elvégre ott mindegy hogy ki fia borja, csak józanul kell hozzáállni. Egyébként a srácok is biztos zavarban vannak, hidd el.
2007. nov. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

nem lehet, hogy azért van ez, mert nem vagy megelégedve magaddal?

azt hiszem nincs elég önbizalmad... nagyon sokat segít, ha megkeresed azt, amit szégyellsz, vagy amiben kevesebbnek érzed magad a srácoknál, és javítasz rajta (pl. ha vki nem érzi magát elég izmosnak, az sportol, ha nem tetszi a frizurád, menj fodrászhoz, mondd el az elképzeléseidet)... akármilyen kis változás sokat segíthet!

fogadd el magad, ne görcsölj, gondolj arra, hogy hány olyan ember van, aki pl. nem taroznak az ideális szépségek közé, de mégis boldogok, és szereti őket a környezetük! legyen önbizalmad! hidd el, hogy nem jobbak nálad, ne engedd, hogy zavarba hozzanak, találd meg önmagad, az egyéniséged! ne törődj mások véleményével, hisz nem az a fontos, hogy ők mit gondolnak... légy felszabadult, vidám!

hát remélem tudtam segíteni, bár elég nehéz...

minden esetre hajrá...:)

2007. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
fiú vagy ?vagy lány?
2010. márc. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 FFDP ***** válasza:
80%

Velem is volt ilyen, csak lányokkal.

Azt csináltam (persze emiatt extra hülyének néztek), hogy mentem mindenfelé és mindenkinek köszöntem. "szia, szia, szép ruha, szia, szia, csókolom :D"

Persze nem azt mondom, hogy tedd ezt, hanem simán szólíts meg srácokat csak úgy, nem kell akarnod tőlük semmit, csak "megtudnád mondani mennyi az idő?", "merre van a Kossuth tér?" stb.

2010. márc. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszoka:) 16/l vagyok. ha valakinek van még vmi ötlete örömmel meghallgatnám.
2010. márc. 6. 16:13
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
egy-két slukk.
2010. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én srác vagyok, és ugyanígy vagyok, egy lánnyal(pláne ha tetszik is) soha nem tudok dumálni. De ha barátaimmal vagyok nincs baj és ha úgy kerül oda egy lány akkor picit könnyebb.
2010. márc. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

elöször kezel öket barátkánt ne már mindjárt ugy kezekd őket hogy ur isten egy pasijelölt hanem haverom haverja dumálok vele egyyt

ne érdekeljen mi lessz a vége

Szvesen: =D

2010. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
mindenki zavarban van az előtt aki tetszik neki. Fogadd el hogy ez természetes, engedd meg magadnak hogy zavarban legyél. De amúgy könnyű gy tanácsokat adni, igazából meg kell tudnod hogy mi miatt érzed magad kevesebbnek, nekem ebben pszichológus segített. Pár alkalom és nagyon megkönnyebbültem és már merek bárkivel beszélni:)
2010. márc. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi az újabb tanácsokat, megpróbálkozok velük
2010. márc. 7. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!