Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék ellazulni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ellazulni a randin, hogy meg tudjon csókolni a srác? Mit tegyek, hogy ne legyek ennyire zavarban? 17/L

Figyelt kérdés

ez az első "kapcsolatom", ami alakulóban van..kedden volt a második randi, az elején tök jól elbeszélgettünk, de a végefelé egyre közelebb jött hozzám, és az egyik pillanatban tök spontán megcsókolta a nyakamat és szerintem haladt is volna fölfelé, hogy jöjjön az igazi csók, de én annyira lesokkoltam, és olyan azavrba jöttem, hogy tök mereven ültem mellette és csak mosolyogtam, aztán meg elhúzódtam...:S

Tegnap kimagyaráztam magam, hogy csak nem számítottam az egészre és hirtelen jött (ami igaz is) de a következő talin már biztos lesz valami, én viszont annyira félek, hogy nem tudok ellazulni és béna leszek, azt sem tudom, hogy kell csókolózni, mit csináljak, ha közeledik, hogyan tudnék laza lenni?

Légyszi segítsetek :)))


2010. aug. 19. 10:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Engem első találkozásunkon, lesmárolt a párom :D Én is le voltam döbbenve, pláne, hogy elötte még szájrapuszim ssem volt :D Én mondtam neki, h még sosem csókolóztam, és annyit mondott, hogy: "Tudom, de malyd belejössz." :D És azóta is edz :D
2010. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hagyd, had tegye amit kell, ne húzódj el, próbálj valahogy ellazulni, esetleg menjetek olyan helyre ahol 2-esben lehettek... amiatt, hogy kell, meg ne aggódj, ösztönös az egész...
2010. aug. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

hát ez a mostani is elég "intim" volt, mert este volt és a kocsiban ültünk, betett egy jó lassú számot...

tiszta hülye voltam, égtem is utána rendesen, amikor beszéltem hozzá, akkor is olyan kínos volt, mert végig csak nézett..nehéz így ellazulni

2010. aug. 19. 10:39
 4/13 anonim ***** válasza:
csak legyél aranyos :D legyél önmagad és akkor nem lesz gond.. ne félj tőle de az se baj ha igen mert ha szeret akkor nem lesz semmi gond :) csóktól meg nem kell félni mert.. az jön magától.. vagy hagy h csináld azt amit ő :D
2010. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
csak azért kínos, mert még fiatal vagy... Később, majd ha idősebb leszel ezek a dolgok ugyanúgy megtörténnek, csak most még szokatlansága miatt vagy ilyen...Amúgy ezek a pillanatok azok, amik az élet értelmei.Nyugodj meg.A csajok ilyenkor a legaranyosabbak!! A legszebb kor. 23/F
2010. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek :)

utolsónak: igen, lehet, hogy igazad van, hogy ezek nagyon különleges pillanatok, stb, és valószínű tényleg, hogy a szokatlansága miatt vagyok ennyire zavarban, de ezt valahogy nem tudom elképzelni, hogy aranyos legyen :D Olyan hülyén viselkedem ilyenkor, csoda, hogy még nem adta fel a pasi :D

2010. aug. 19. 12:46
 7/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megölelni, vagy két tenyered közé venni a fejét, ilyesmi. Ne csak tűrd a közeledését, hanem légy aktív. Még ha bénázol is, látja, hogy akarod a dolgot. A többi nem számít, mert belejössz.
2010. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehet azért volt, mert túl romantikus volt a hangulat, vagy nem tudom. Elképzelem magam, hogy egy kocsiban, lassú zene mellett ülnénk, én is zavarban lennék, mert tudnám, hogy nem véletlenül vagyunk este kocsiban, zene mellett, és már számítanék rá, ezért alapból feszültebb lennék. Szerintem sokkal jobb lenne, ha csak spontán a parkba le smárolna :D Talán pár napig kerüld az ilyen romantikus helyeket ,hátha magára talál, és a parkban megtörténik..:P

Ha meg lesz az első, könnyebb lesz szerintem;)

17/L

2010. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

12:41-es vagyok megint.

Hidd el, ez egy srác szemszögéből tök aranyos (tudom, mert az vagyok)

2010. aug. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

igen, a helyszín is közrejátszott, főleg, mert totál nem erre számítottam, hanem valami sétálgatásra, vagy hasonlók, nem beülni a kocsijába...:D

utolsónak: hát, remélem tényleg így van, és nem találja gáznak ezt...:D Bár a végén még viccelődött is, hogy már megint zavarban vagyok :D

2010. aug. 19. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!