Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok ahhoz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ahhoz, ha párotok azt mondaná hogy lehúzod őt?

Figyelt kérdés
Párom azt mondta egyik nap, hogy úgy érzi én lehúzom őt néha a negativitásommal, mikor ő próbál mindenhez optimistán hozzáállni meg ilyenek. Azt tudni, hogy barátnőm sokat olvas Szabó Pétert meg ilyenek...Mikor ezt mondta nekem én lefagytam, nagyot csalódtam. Ekkor nem mondtam semmit, végem volt. Csak szerintem nem szabad ilyet megengedni magadnak a pároddal szemben? Értelmes véleményt várok csak.

2017. dec. 21. 18:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%
A válaszaid alapján nagyoon igaza van a barátnödnek, negatívan állsz mindenhez.
2017. dec. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg érdekes. Azt kérdezed, hogy mi a baj, mikor simán csak érdeklődsz? Engem is zavarna.
2017. dec. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy legyél optimistább nem foglalja magába azt, hogy mert már az én kedvem is elrontod. Gondolom, ha így mondta volna az is zavarna. Nem szimplán az a helyzet, hogy te rossz kedvűnek tűnsz, hanem az, hogy ahogy mondta őt is lehúzod, az ő hangulatát is elszúrod. De komolyan ennyire zavar egy esetleg rosszul megválasztott szó? Nálam már ez is energiavámpíroskodás, mintha direkt valami bajt keresnél.
2017. dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
25%

Én sem szeretem a Szabó Péter fanokat, mindezt azért, mert már-már görcsösen az optimizmust keresik.

Pedig az a hiteles, ha az ember a pozitív dolgokra pozitívan, a negatív dolgokra pedig negatívan reagál.

Nekem ezek az SZP-s emberek olyanok, mint aki kártyavárat épít, és büszke rá, hogy milyen pozitív, közben görcsösen aggódik azon, hogy egy kis szellő el ne fújja.


22/N

2017. dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
41%
Ti halál komolyan ennyiből meglátjátok, hogy negatív ember? Beszarok, komolyan. Nem is csoda, hogy ez a Szabó Péter így meg tudja szedni magát. :D :D
2017. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én azon az elven vagyok;hogy reméld a legjobbat,de számíts a legrosszabbra. Ezt én is és a társam is így gondoljuk. Ez egy egészséges realista gondolkodás amihez hozzáteszünk egy kis plusz "a pillanatnak elünk"-öt. Nem feltétlen kemotoxos eufórikus betegesen vigyorgó látásmód a megfelelő. Ha elcsap a busz akkor senki ne mondja nekem,hogy légy optimista. Azért a rossz dolgoknak is van helye az életben és meg is kell élni.


Én azt javaslom,beszélgess erről vele,hogy mi az amit negatívnak talál a viselkedésedben. Viszont azt is vedd figyelembe,hogy ha úgy látod "elszáll a Földről annyira happy tanácsokat ad" akkor te is figyelmeztesd,hogy ne túlozzon. Egy egészséges középutat tartsatok fenn.

2017. dec. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!